Rozpoczęcie roku w I LO. „Czeka nas wiele wyrzeczeń i trudnych wyzwań” (zdjęcia)

Krótka część artystyczna związana z rocznicą wybuchu II wojny światowej i minuta ciszy ku pamięci poległych – tak wyglądał początek rozpoczęcia roku szkolnego klas pierwszych I Liceum Ogólnokształcącego.

Dyrektor I LO Anna Maksimowska powitała nowych nauczycieli, a także uczniów. Do tych drugich mówiła:

– Jestem przekonana, że I LO to dobry wybór, że znajdziecie tutaj mądrych nauczycieli, mentorów i przewodników, którzy pozwolą wam zrealizować wasze marzenia i plany dotyczące kontynuowania nauki na wyższych uczelniach.

Nie wiemy jak rozwinie się sytuacja epidemiczna, wiemy natomiast, że czeka nas wiele wyrzeczeń i trudnych wyzwań. Myślę, że dla każdego z was jest to bardzo trudna teraźniejszość – mówiła pani dyrektor, jednocześnie zapewniając o wsparciu kadry pedagogicznej.

Na koniec dodajmy tylko, że podczas uroczystości miało miejsce pierwsze wykonanie hymnu I LO. Autorkami słów są Olga Kiersnowska i Nina Śledzik, a muzykę skomponowała Maria Cichocka, absolwentka ogólniaka, a obecnie studentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Rozpoczęcie roku szkolnego I LO w Ostrołęce – zdjęcia

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Wera

W mo znów plują na p. Kotowskiego. Oto parafraza ich stylu : wg naszych wyliczeń K. Chojnowski z mo zarobił na portalu mo w ostatnim czasie od ok.1 mln do ok.2 mln. Być może otrzymał też premię, wg naszych wyliczeń może to być nawet 100 tys dolarów

John

Nie na temat, ale dobrze pokazany styl mo