Rozgrywki o miano Mistrza Miasta w Siatkówce (zdjęcia)

Mistrzem Miasta w piłce siatkowej dziewcząt została drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych nr 3. Mistrzostwa zostały rozegrane w ramach Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, 28 marca w Szkole Podstawowej nr 2.

W imprezie wzięło udział sześć szkół: ZSZ nr 3, SP nr 2, SP nr 6, SP nr 1, SP nr 5 i SP nr 10. I właśnie w takiej kolejności zakończyły się zmagania na boisku.

Turniej był bardzo widowiskowy, pewnie dlatego, że niemal w każdej z drużyn występowały zawodniczki z OTPS Nike Ostrołęka.

Mistrzem Miasta został zespół z ZSZ nr 3, dziewczęta z „trójki” wywalczyły puchar, złote medale oraz awans do turnieju międzypowiatowego. W drużynie tej też grają zawodniczki klubu Nike Ostrołęka, a dodatkowo jedna z nich – Alicja Lendzioszek, jest również reprezentantką seniorskiej drużyny Nike, która już za dwa tygodnie grać będzie w ćwierćfinale o awans do ll ligi.

Mamy dla was fotorelacje z przebiegu tej imprezy.