Różaniec do Granic Nieba. W intencji nienarodzonych i zadośćuczynienia za profanację świątyń

Od 1 do 8 listopada, czyli w Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych, odbędzie się druga edycja Różańca do Granic, tym razem pod nazwą „Różaniec do Granic Nieba”.

– Modlitwa różańcowa przeżywana w ramach tego wydarzenia ma na celu wypraszanie ochrony życia nienarodzonych i zadośćuczynienie za profanację świątyń w naszej Ojczyźnie – informuje wikariusz biskupi ds. duszpasterstwa ogólnego ks. Jacek Czaplicki. – W obliczu kryzysu szerzącej się pandemii oraz wobec niepewności, jaka może zagościć w sercach wielu osób, zachęcamy by podnieść głowy ku Niebu, prosić o Miłosierdzie i łaskę wiary.

Różaniec do Granic Nieba ma leczyć rany, oddalać lęk i służyć pojednaniu.

Szczegóły akcji opisane są TUTAJ.

Pierwszy Różaniec do Granic miał miejsce trzy lata temu.

3.5 2 głosów
Ocena artykułu
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tom

Jestem z Wami

Stan

Módlmy się, ale też brońmy naszych poglądów i świątyń

John

Racja, jak ktoś narusza spokój mojego domu, mogę się bronić i potraktować odpowiednio agresora. Świątyni też nikt nie ma brawa plugawiąc , mamy prawo potraktować ich odpowiednio, bez nienawiści ale zdecydowanie. Nie szanujesz to wynocha.

Max

Zgoda, chrześcijaństwo nie przeszkadza w zdecydowanej obronie tego co ważne i w reagowaniu na zło

Alojzy

Usprawiedliwiajcie się nawzajem i ten wasz pełen nienawiści kościół.
Dopóki kościół będzie mieszał się do polityki i życia ludzi którzy sobie tego nie życzą, dopóty nie będzie zasługiwał na szacunek.

Katol

Pan Jezus i jego prawdziwy Kościół ( nie mylić z odszczepieńcami , którzy jak w każdej wspólnocie złożonej z ludzi się trafią) od zawsze głosił i głosi największe wartości.Kościół nie zmienia przykazań bo sam ich nie ustanowił . Spróbuj odróżnić naukę Jezusa od głupot, które niektórzy przypisują Kościołowi,słuchaj mądrych ludzi Kościoła, olewaj Lemańskich czy Bonieckich, lecz się z niewiedzy i nienawisci bo ona zatruwa serce.

Obrońca

Oby w kościołach nie zabrakło prawdziwych mężczyzn zdolnych do obrony, także modlitwą.

Bary

Stanę kiedy trzeba

Jarko z Bogdańca

Krzyżacy też z pozwolenia kościoła prowadzili wojny i gromadzili bogactwa w swoich skarbcach,

Rafa

Gowno prawda, krzyżacy i inni popindoleńcy powoływali się na Kościół i działali wbrew nauce Jezusa i nauczaniu Kościoła . Lewactwo wmówiło ludziom, którym się nie chce samodzielnie myśleć i czytać że to wszystko wina Kościoła . Wskaż mi gdzie Chrystus nauczał by mordować czy krzywdzić innych, i zacznij myśleć

Najwyższy czas

Młodzież nareszcie się obudziła i zrozumiała, że jeśli nic z tym nie zrobią to za rok, dwa, trzy w Polsce będzie rządził KATOTALIBAN a policja kościelna będzie im zaglądać pod kołdrę.
Gdy PiS zawłaszczał Trybunał Konstytucyjny młodzieży wydawało się że to ich nie dotyczy, ale teraz zrozumieli, że TK to był taki mały kroczek by ich ubezwłasnowolnić.
Brawo młodzież !!!

Tom

Młodzież niech się buntuje, takie prawo tego czasu, niech dochodzi do prawdy, nawet błądząc po drodze. Byleby nie słuchała takich bzdur jak ty wypisujesz, choć możesz pisać głupoty , żaden katotaliban ci jakoś nie zabroni

Pyton

Chyba sam sobie zaglądasz pod kołdrę , stąd to rozczarowanie i frustracja

Normalny

Kołdra, mały kroczek … ty tylko o jednym…