Rower zniknął wczoraj w rejonie mostu kolejowego. Dziś jest na komendzie

Policjanci z Ostrołęki odzyskali rower, który został skradziony 28 lipca w rejonie mostu kolejowego. Jego wartość to prawie 1500 złotych. Odzyskany przez policjantów jednoślad jeszcze dziś wróci do swojego właściciela.

28 lipca na stanowisko kierowania ostrołęckich policjantów wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży roweru. Osoba zgłaszająca poinformowała, że jednoślad użytkowany przez 15-latka został skradziony z plaży znajdującej się w rejonie mostu kolejowego. Wartość strat została oszacowana przez właściciela na 1500 złotych.

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce powiadomił wszystkie patrole pełniące służbę na mieście i w powiecie. Dzięki dużemu zaangażowaniu ostrołęckich policjantów rower jeszcze wczoraj został odnaleziony i zabezpieczony na terenie ostrołęckiej komendy policji. Ponadto policjanci ustalili już tożsamość podejrzewanego o jego kradzież mężczyznę, jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu.

Zwracamy się do Państwa z apelem o zabezpieczenie swoich jednośladów, nawet kiedy na tzw. chwilę wchodzimy do sklepu. Warto ,,parkować” swoje rowery w miejscach objętych monitoringiem – apeluje podkom. Tomasz Żerański z KMP Ostrołęka.