Remont wiaduktu w Ostrowi Mazowieckiej. Inny wjazd od strony Ostrołęki

21 września rozpocznie się remont wiaduktu nad drogą S8 w Ostrowi Mazowieckiej. Wprowadzone będą zmiany w organizacji ruchu.

21 września rozpocznie się remont wiaduktu nad drogą S8 w ciągu drogi W627 (Ostrołęka – Ostrów) na ul. Lubiejewskiej. W ciągu drogi S8 ruch będzie zwężany do jednego pasa ruchu na obu jezdniach w kierunku Warszawy oraz Białegostoku. W pierwszej kolejności zamknięte zostaną lewe pasy ruchu, do dysoozycji kierowców będzie prawy pas. Następnie prawy pas zostanie wyłączony z ruchu, a do dyspozycji kierowców pozostanie lewy pas. Zjazd na węzeł oraz wyjazd z węzła będą utrzymane.

Zamknięty będzie przejazd na wprost przez wiadukt oraz skręty w lewo zarówno od Warszawy jak i od Białegostoku. Ruch będzie utrzymany w relacjach prawoskrętnych. Dla kierowców przygotowane będą objazdy. Wszystkie pojazdy z wyjątkiem wolnobieżnych będą kierowane następująco:

  • auta jadące od Ostrołęki, Łomży, Białegostoku kierowane będą w kierunku Warszawy do węzła Ostrów Maz. Południe i tam będą zawracały i dojeżdżały z powrotem do węzła Ostrów Maz. Północ, gdzie można jechać w kierunku Sokołowa Podlaskiego oraz centrum miasta.
  • auta jadące od Ostrowi Mazowieckiej, Sokołowa Podlaskiego oraz Warszawy kierowane będą w kierunku Białegostoku do węzła Podborze i tam będą zawracały i dojeżdżały z powrotem do węzła Ostrów Maz. Północ, gdzie można jechać w kierunku Ostrołęki i Łomży.

Na czas trwania robót sygnalizacja świetlna na węźle Ostrów Maz. Północ zostanie przełączona w tryb żółty migacz.

Fot. Google Street View

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x