Remont Padlewskiego i Sierakowskiego na finiszu, ale jedna z ulic dwa dni będzie całkowicie zamknięta

Już niedługo powinna skończyć się przebudowa ulic Padlewskiego i Sierakowskiego w Ostrołęce. To inwestycja, na którą długo czekali mieszkańcy osiedla Łazek.

Miasto Ostrołęka właśnie poinformowało, że kończy się powoli przebudowa ulic Padlewskiego i Sierakowskiego. Przebiega ona bez zakłóceń i roboty idą zgodnie z planem.

Trzeba jednak się liczyć z utrudnieniami w przyszłym tygodniu. Przez dwa dni, od 5 do 6 sierpnia ruch na ul. Padlewskiego będzie całkowicie wstrzymany – będzie lany tam asfalt.

„Przebudowa ulic Padlewskiego i Sierakowskiego jest realizowana zgodnie z harmonogramem. W związku z koniecznością ułożenia nawierzchni bitumicznej na ulicy Padlewskiego w dniach 5-6 sierpnia br. ruch na tej drodze będzie całkowicie wstrzymany. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia. Dzięki sprawnie prowadzonym pracom, inwestycja już wkrótce będzie ukończona.” – czytamy w komunikacie miasta.

Przypomnijmy, że przebudowę obu ulic dofinansowano z rządowego programu Funduszu Dróg Samorządowych. Spore pieniądze – nieco ponad 3 mln zł – pozyskano na tą inwestycję za kadencji poprzedniego prezydenta Ostrołęki Janusza Kotowskiego. Zgodnie z założeniami ulice powinny być gotowe do końca października 2020 roku.