Remont Blachnickiego: „Ten tydzień jest kluczowy” zdaniem prezydenta

Czy remont ulicy Blachnickiego skończy się do końca sierpnia, jeszcze przed nowym rokiem szkolnym? Prezydent Ostrołęki twierdzi, że jest to możliwe…

– Na Blachnickiego jest postęp prac, ale nie do końca taki zgodny z harmonogramem, który został nam przedstawiony – mówił na czwartkowej (8 sierpnia) konferencji prasowej prezydent miasta Łukasz Kulik.

Według jego oceny w połowie zrobione są krawężniki i parkingi. Chodniki i asfalt są za to nieruszone. Tak wyglądał jego zdaniem stan na 8 sierpnia. Mimo tego…

Blachnickiego jest do skończenia w dwa tygodnie, tylko muszą być ludzie i materiał – przekonywał.

Zgodnie z ustaleniami wykonawca, czyli firma Ostrada z Ostrołęki, na zrobienie Blachnickiego ma czas do końca sierpnia. Do 15 września ma natomiast nasadzić zieleń i przygotować oznakowanie.

Ten tydzień jest kluczowy. Jak się nie ruszy, trzeba będzie rozwiązać umowę z wykonawcą.

Przedłużająca się przebudowa ulicy Blachnickiego jest utrapieniem dla ostrołęczan. To jedna z głównych dróg na osiedlu Centrum – przy niej znajdują się szkoły i przedszkole.

Przez długi czas prace nie posuwały się naprzód. Miasto straciło nawet dofinansowanie rządowe w wysokości 1,7 mln zł na tę inwestycję przez opóźnienia.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Wera

Kulik ha ha. Mogę ci zaśmiać się prosto w twarz!!!

A zdjęcia ci wysyłają kulik czy nie ? ha ha

do opiekunów Wery

Hu ha…. oby nie Twoje zdjęcie bo wymioty tygodniowe zapewnione.
Twój rozmówca nie zaśmiałby Ci się w twarz a jedynie zwymiotował na jej widok

Jeżyk z Grabowa

Takie ulice robi się w wakacje. Więc na pewno zdążą 😉

Zły

Rok rok opuźnienia ha ha ha ale nadzieja, źe w tym roku Kulik skończy jest. Normalnie medal mu dać. Głównego nieudacznika kraju.

do ha ha ha hama lub paralityka który się zawiesił

Ha ha ha jak to możliwe że kotowski mimo terminu zakończenia remontu blachnickiego w trakcie jego prezydentury nie reagował na opóźnienia Ostrady by z premedytacją zostawić bubla którego jest ojcem następcy

Mieszkaniec

Za Kotowskiego przygotowali kasę i rozpoczęli robotę, sporą część zrobili, choć wykonawca trochę opóźniał. Za Kulika wszystko stało miesiącami. To jest różnica

Pestka

Czy audyt rusza żeby sprawdzić czemu oddawane są pieniądze? Kto zapłaci ?czy starczy pensji o 350 zł mniej do spłaty tych marnowanych podatników pieniędzy?