Remis Korony z Piwoszami, w weekend ciąg dalszy ligowych emocji

W środę, 15 maja, na mazowieckich boiskach rozgrywana była 25 kolejka spotkań IV ligi. Korona Ostrołęka w meczu wyjazdowym zremisowała z Kasztelanem Sierpc 2:2 (2:1). W weekend kolejna porcja ligowych emocji.

Piłkarze Korony prowadzili do przerwy 2:1, lecz nie udało im się zakończyć meczu przeciwko Kasztelanowi zwycięstwem. Gospodarze doprowadzili do remisu w sześćdziesiątej minucie meczu. Obie bramki dla żółto-niebieskich strzelił Dominik Dzwonkowski, który pokonał bramkarza gospodarzy w 29 i 44 minucie. Kasztelan gola otwierającego wynik spotkania zdobył już w 9 minucie gry.

W sobotę, 18 maja, żółto-niebieskich czeka kolejny mecz ligowy. Na stadionie przy ulicy Witosa 1 ostrołęczanie zmierzą się z Mławianką Mława. Początek spotkania o godzinie 11.00.

W niedzielę, 19 maja, na stadionie przy ulicy Partyzantów 3 wicelider rozgrywek, czyli MZKS Narew 1962, zagra z trzecim zespołem w tabeli, czyli Konopianką Konopki. Zwycięstwo ostrołęczan praktycznie zapewni im awans do ligi okręgowej. Mecz rozpocznie się o godzinie 13.00.

Zespoły Jantaru (III liga kobiet) oraz Korony II (B-klasa) 19 maja grać będą mecze wyjazdowe. Jantarki z Królewskimi Płock o godzinie 16.00, a rezerwy Korony z Orzem Goworowo o godzinie 15.00.