Recman w Ostrołęce obchodzi 6. urodziny. Weź udział w konkursie i wygraj stylowe męskie dodatki!

18 września salony marki Recman w Ostrołęce będą świętować szóste urodziny otwarcia. Z tej okazji na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą salony mieszczące się przy ul. Jana Kilińskiego 52 lub przy ul. Sienkiewicza 55 w Ostrołęce czeka niespodzianka – 20% zniżka na cały nieprzeceniony asortyment! Ale to nie koniec niespodzianek. Można wygrać też atrakcyjne nagrody, Wystarczy wziąć udział w konkursie.

Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

Specjalnie dla naszych Czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy urodzinowy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 1 nagroda: perfumy Black by Recman + gadżety,
  • 2 nagroda: spinki Recman + gadżety,
  • 3 nagroda: krawat + gadżety

Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie: „Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę w pierwszej kolejności i dlaczego? „

Odpowiedź prześlij na adres mailowy redakcja@terazostroleka.pl (w treści wiadomości proszę podać swoje imię i nazwisko). Czekamy do 16 września do godziny 16.00! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman przy ul. Kilińskiego 52 w Ostrołęce.

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki Recman na Facebooku – kliknij tutaj.

Organizatorzy konkursy: terazostroleka.pl i Recman. Sponsor konkursu: Recman