Rębisze-Kolonia. Po wypadku dwoje dzieci w szpitalu. Winny Warszawiak

W niedzielę 20 października, około godz. 14.30, w gminie Goworowo miał miejsce niebezpieczny wypadek. Dwie osoby musiały trafić do szpitala.

Wypadek wydarzył się we wsi Rębisze-Kolonia. Co się stało?

Jak informuje policja, do wszystkiego by nie doszło, gdyby nie błędna i opłakana w skutkach decyzja 66-letniego mieszkańca Warszawy.

Nie zastosował się on bowiem do dwóch znaków: ustąp pierwszeństwa przejazdu i STOP. Wjechał na skrzyżowanie, przez które jechał prawidłowo kierowca skody. Doszło do zderzenia.

Skodą kierował 41-letni mieszkaniec powiatu makowskiego. On nie doznał groźnych obrażeń, ale pogotowie było wzywane do dwójki dzieci razem z nim podróżujących. Dzieci w wieku 9 i 11 lat zabrano do szpitala.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gość

Redakcjo, nie idźcie w tę stronę… Warszawiak jest nacechowany pejoratywnie. Twórzcie inną, lepszą jakość. Myślę, że wielu czytelników lokalnych mediów ma dość czytania o wojenkach na tablice rejestracyjne.

AMAKA

Posłuchaj Gosc często bywa na tej trasie byle prędko bez przepisów i nie ważne czy to Warszawiak nie przestrzegają przepisów i kto daje takim prawo jazdy szkoda tylko dzieci przez takiego człowieka nie myślącego.

2
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x