Rafał Trzaskowski też przyjedzie do Ostrołęki

Na koniec kampanii wyborczej do Ostrołęki przyjedzie kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski – Rafał Trzaskowski.

Spotkanie z Rafałem Trzaskowskim odbędzie się w czwartek 25 czerwca. Będzie ono miało miejsce, co nie jest wielkim zaskoczeniem, w okolicach ronda przy ul. Krańcowej w Ostrołęce, niedaleko placu budowy elektrowni.

Tutaj nie tak dawno mieli też spotkanie z mediami politycy Koalicji Obywatelskiej, którzy krytykowali budowę elektrowni i stwierdzili, że inwestycja nie dojdzie do skutku (na marginesie dodajmy, że dzień później prezes PKN Orlen Daniel Obajtek zapowiedział w ciągu 1,5 miesiąca podpisanie umowy z wykonawcą bloku gazowego w Ostrołęce). Początek wiecu wyborczego z Rafałem Trzaskowskim o godz. 10.45.

Przypomnijmy, że po decyzji o przełożeniu wyborów Koalicja Obywatelska zmieniła swojego kandydata na prezydenta. Coraz gorzej wypadającą w sondażach przedwyborczych Małgorzatę Kidawę-Błońską wymieniono na Rafała Trzaskowskiego, obecnego prezydenta Warszawy.

Rafał Trzaskowski pewnie będzie ostatnim kandydatem na prezydenta, który odwiedzi nasze miasto i powiat ostrołęcki. Wcześniej z wizytą byli u nas Krzysztof Bosak, prezydent Polski Andrzej Duda oraz Szymon Hołownia.

Fot. Adrian Grycuk

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tylko on

Mój prezydent najlepszy

pls

Obecny się nie sprawdził jako prezydent, reelekcja nie wchodzi w grę, jest jeszcze kamysz dobrym zawodnikiem

refleksja

Jeśli chcesz powrotu mafii paliwowej, sprzedaży polskiego majątku, drenażu kapitału z Polski, powszechnej demoralizacji … głosuj. Nie pamiętasz jak było za PO? Nie umiesz policzyć ile pieniędzy zostało wrzucone na rynek krajowy / zabrane złodziejom?

wSieci

On albo kamysz będą dobrym wyborem

niezalezna

Nie po to pis wygrał demokratyczne wybory by teraz oddać władzę

janek

nie wygląda jak fochnięty budyń, nie chodzi na pasku prezesa, nie wrzeszczy,ale mówi rozsądnie, i nie obraża ludzi. Nie próbuje ich dzielić, ale podjął się trudnego zadania – pogodzenia tych, którzy zieją nienawiścią i co niedzielę w kościele na pierwszych ławkach siedzą. Dobrze wykształcony, zna języki obce. Oby wygrał i utarł nosa partii, która dawno straciła kontakt nie tylko z ludźmi ale i rzeczywistością

Mieszkaniec

Aleś ty naiwny, platfusy i godzenie Polaków! To jawna sprzeczność, tylko naiwniacy i wyznawcyTVNu mogą w to wierzyć

hejt stop

typowa retoryka wyznawcy PiSu. Jak nie z nami to przeciwko nam. Obrażanie i nic ponadto. Gratuluję, przykład idzie z góry.

Rato

Tylko Andrzej Duda!

Abc

A ten jegomość ma w ogóle jakiś program?

Dddddd

Nie wybieram się na takie spotkanie

Gość

Redakcjo droga Andrzej Duda jako kandydat nie odwiedził Ostrołęki bo bał się niewygodnych pytań.
No chyba że wiecie o jakiejś wizycie o jakiej ja nie wiem.
Tak więc przestańcie kłamać.
Duda zwyczajnie olał ostrołęczan.

dss

Przestańcie kłamać! ANDRZEJ DUDA NIE BYŁ W OSTROŁĘCE. Ostrołękę odwiedzili Krzysztof Bosak, Szymon Hołownia i teraz Rafał Trzaskowski, jeżeli przyjedzie.

Adam

Pan Rafał niema żadnego programu i wcale nie musi to mieć. Wystarczy że odsunie PiS od władzy i będzie wykonywał to co od niego zarządają: Makrela, Makaron i Soros. No Putin też ma dużo do powiedzenia!

Gosc

Tylko Andrzej Duda!

Anka

Tylko Trzaskowski na prezydenta, Dudzie już nic nie pomoże:)

OkaMoka

A Duda do ostrołęki nie przyjechał

Orzeł

Do Dss jezeli masz problem czytania ze zrozumieniem to twój problem jest czysto i przejrzyście napisane miasto i powiat ostrołęcki a byl Prezydent w Troszynie tak więc jest to prawdą. Naród Polski naprawdę jest bardzo odwrotny i jeszcze nie przejrzał na oczy co się działo za czasów PO PSL to sa partie sterowane zachodem i jak pan Trzaskowski zostal by prezydentem to bedzie tak np. Centalny port lotniczy po co nam jak jest u pani Merkel a zapedy byly zeby sprzedać LOT pani Merkel i wszystkie firmy które zazyczy sobie Merkel to Trzaskowski za bezcen sprzeda. PO to mafia jak… Czytaj więcej »

gość

Skrzydełka orzełka hu#j strzelił…
Napisane o powiacie żeby nie wyszło że pismaki politykiery…
A ciemny lud to kupi jak twierdził bulterier PiS zwany mendą przebrzydłą.
Niby był choć go nie było.
PiSowski beton i tak wie jak zagłosować.
Dostają instrukcje podobne do tych jak oddać mocz do pampersa.

Piotrek

Tylko Krzysztof Bosak