Radny pyta o termin ukończenia remontu. I o niebezpieczną różnicę poziomów

Jerzy Grabowski to radny z osiedla Stacja i sprawy jego osiedla są mu najbliższe. Nie dawno wystosował do prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika interpelację w sprawie remontu ulic Ostrowskiej i Słowackiego.

Pyta w niej o to, co najbardziej interesuje pewnie wielu ostrołęczan: kiedy w końcu inwestycja zostanie ukończona? Ale nie tylko o to…

Obecnie pomiędzy pasami ruchu jest duża różnica poziomów, co zagraża bezpieczeństwu korzystających z tej drogi, szczególnie po zmierzchu, gdyż tablice kierujące (…) są często przewrócone i nie ostrzegają przed niebezpieczeństwem – pisze w interpelacji radny Grabowski.

Remont ulic Ostrowskiej i Słowackiego trwa już dość długo. Przez pewien okres nawet wyglądało tak, jakby prace w ogóle nie posuwały się naprzód.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Stacja

Za kadencji radnego jako przewodniczącego rady ta droga miała być oddana do użytku

Zdziwiony jurek

Udaje głupiego ???
Przecież wraz z kotowskim „podpisywał” umowę na przebudowę tej drogi, więc powinien wiedzieć, że miała być ukończona na koniec sierpnia 2018 r. Był wtedy przewodniczącym rady miasta, więc chyba miał informacje z pierwszej ręki.
Może niech spyta kolegów z OSTRADY.

Stacyjniak

Kogo udaje? nie fajnie

Fryt

Gdyby był to już było by po problemie baleron jest teraz odpowiedzialny i do niego jest pytanie zasadne.

Nick

To prawda, firma wykonawcza narobiła Kotowskiemu tyłów w wielu inwestycjach. Kulik na tym skorzystał , bo gromada mieszkańców myślała , że roboty pójdą szybciej. A teraz widzą, że wszystko stoi. Tylko pajace dalej winią Kotowskiego

Oka8

Dlaczego pajace? Gdyby poprzednicy dopilnowali umów wszystko byłoby zrobione. A tak to te dziwne interpelacje tworzą rejestr grzechów Kot…Ros…Grab..i wielu wielu innych. Nic nie robili 12 lat.