Radny Grzegorz Milewski o niebezpiecznych drzewach

Kolejna interpelacja trafiła do prezydenta Ostrołęki. Tym razem jej autorem jest radny klubu PiS Grzegorz Milewski. Zwraca w niej uwagę na niebezpieczne drzewa znajdujące się przy jednej ze szkół w Ostrołęce.

Radny Milewski w swoim piśmie prosi o wycinkę uschniętych drzew, które znajdują się przy ul. Papierniczej, na terenie Szkoły Podstawowej nr 2. Pisze on:

Uschnięte drzewa w przypadku gwałtownych zjawisk atmosferycznych mogą spowodować zagrożenie nie tylko dla uczniów, którzy od września będą korzystać z placu szkolnego, ale również mogą stanowić zagrożenie dla pieszych i kierujących pojazdami poruszających się ul. Sportową.

Radny odpowiedzi od prezydenta jeszcze nie otrzymał. Na miejsce jednak z pewnością zostaną skierowani pracownicy miasta, którzy osądzą, czy drzewa rzeczywiście stanowią zagrożenie. Jeśli potwierdzą się ustalenia radnego, to trudno spodziewać się innej decyzji, jak tej dotyczącej wycinki.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
pit

Drzewa przeznaczone są do wycinki ponieważ uschły procedura wycinki takich drzew długo trwa każdy kto zajmował się przygotowaniem takiej dokumentacji dobrze o tym wie. Ale wszystko jest na dobrej drodze pozdrawiam.

Andrzej

Klubu PIS? Chyba partii bo klub to dyskotekowy…