Radny chce stworzyć park. Jeszcze w tym roku

Mariusz Mierzejewski to radny Ostrołęki z klubu Bezpartyjne Miasto. Działa też w branży deweloperskiej. Obok osiedla Natura, które powstaje w mieście, chce stworzyć park. Ma powstać w tym roku i nosić imię Zbigniewa Herberta.

Radny o swoich planach poinformował na Facebooku:

– Zawsze chciałem stworzyć w Ostrołęce miejsce spotkań, które łączyłoby pokolenia. Takie, w którym dobrze czuliby się zarówno seniorzy, jak i rodziny z dziećmi. Uważam, że w Ostrołęce bardzo potrzeba takich miejsc, w których moglibyśmy choć chwilowo odpocząć od miejskiego zgiełku, wyjść na spacer z całą rodziną, spędzić wspólnie wolny czas.

Park ma znajdować się koło nowego osiedla mieszkaniowego, w okolicy ulicy Natury i Multimedialnego Centrum Natura. Mają być alejki, mała fontanna, ławeczki, plac zabaw.

– (…) moim marzeniem jest, by poświęcone było wybitnemu poecie Zbigniewowi Herbertowi. „Przesłanie pana Cogito” jest mi niezwykle bliskie, dlatego liczę na to, że uda się ten projekt zrealizować właśnie w takim kształcie.

Inwestycję radny chce zrealizować z własnych środków. Więcej informacji na jej temat znajdziecie we wpisie Mariusza Mierzejewskiego:

Fot. Facebook Mariusz Mierzejewski

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jeżyk z Grabowa

Plany radnego czy plany dewelopera?
Z diety tego nie będzie robił… tylko z pieniędzy firmy deweloperskiej, a ta ma przychody ze sprzedaży mieszkań, przy których ten „plac zabaw” czy „park” powstanie…
No chyba, że radny/deweloper zrobi to nie poprzez firmę, a zapłaci z własnego konta 😉
to się ucieszymy 😉

PMm

czyli z własnych pieniędzy będzie to robił, czekamy na innych radnych, którzy robią coś dla mieszkańcow z własnych pieniędzy

Nazwa*

z własnych to będzie jak kasa wyjdzie z jego konta,
a tak to zapłacą za to właściciele mieszkań w cenie zakupu,
a i plac chyba był w ofercie deweloperskiej…

PMm

Zdaje się, że właściciele mieszkań kupowali mieszkania, a nie tak urządzony plac. Dobrze, że z pieniędzy zarobionych na sprzedaży mieszkań radny zrobi takie miejsce, z którego będą mogli wszyscy korzystać. Mógłby inaczej spożytkować swoje pieniądze, a jednak zdecydował się na stworzenie fajnego miejsca

Członek Biura ds. Architektury miasta Iskuck

To nie park ,tylko mały osiedlowy plac

Ula

Kawałek urządzonej zieleni się przyda. Tylko nie mówmy tu o działalności charytatywnej czy społecznej . To normalny nowoczesny biznes

Olo1

Radny Mierzejewski i wszystko jasne.
Lans, lans i jeszcze raz lans.
On nigdy bezinteresownie nic nie zrobi. Tyle i tylko tyle w temacie

PMm

Który radny PiS zrobił coś dla mieszkańców?

beg

Ten radny to chyba największy wyrzut sumienia pewnej grupy. O ile dobrze to widać to wypiął się na nich, ma swój biznes i jako tako sobie radzi w przeciwieństwie do niektórych misiów poutykanych w miejscach o których nie mają zielonego pojęcia. Morał z bajki taki że dla każdego jest nadzieja tylko trzeba chcieć.

Nina

Masz rację, ty np. zostałeś znanym komentatorem i nauczycielem ludzkości !