Radna prosi o wykonanie oświetlenia ul. Krańcowej

Obecnie mamy czas, w którym konstruowany jest budżet Ostrołęki na 2021 rok. Radni miasta proszą więc o uwzględnienie w projekcie budżetu inwestycji, które ich zdaniem należy wykonać.

Radna Grażyna Sosnowska (klub PiS) poprosiła o ujęcie w budżecie wykonania oświetlenia drogowego ulicy Krańcowej (osiedle Wojciechowice):

„Wydaje się zasadnym oświetlenie tej drogi, ponieważ prowadzi ona do Cmentarza Komunalnego oraz kursują po niej autobusy MZK. Krańcowa jest również ulicą dojazdową do terenów elektrowni, do osiedla mieszkaniowego i sali bankietowej „Augustyniak”. Natomiast ze ścieżki pieszo-rowerowej korzystają często mieszkańcy Leśniewa, ul. Łomżyńskiej, al. Wojska Polskiego, a nawet Traugutta.”

Dodajmy, że to nie jedyna propozycja do budżetu Ostrołęki na 2021 rok autorstwa radnej Grażyny Sosnowskiej. Postulowała ona i przebudowę ul. 5 Pułku Ułanów Zasławskich, o czym pisaliśmy nie tak dawno TUTAJ.

Fot. Google Street View

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Wera

Pan Kotowski przy wsparciu p. Radnej potrafił zdobyć fundusze na piękną przebudowę całej ulicy Krańcowej ( pamiętacie jak kiedyś jechało się do cmentarza komunalnego ?). Ciekawe czy Kulik uzbiera kasę chociaż na oświetlenie ?

Max

Ja dobrze życzę miastu, ale wątpię czy Kulik cokolwiek zrobi. Raczej spodziewam się odpowiedzi : nie da rady tego zrobić , bo poprzednik …pierdu pierdu

Jej

Udało się to w ostatnim roku kadencji. Czyli rzutem na taśmę(12 l a t ).

Gosc

W sumie to tak. Obecny włodarz ciągle ogląda się do tyłu i szuka usprawiedliwenia na swoją niemoc