Radna nie daje za wygraną. Dopytuje o wiceprezydenta Kleczkowskiego

Radna Ewa Żebrowska-Rosak (PiS) nie jest usatysfakcjonowana odpowiedzią, którą otrzymała w sprawie obowiązków wiceprezydenta Ostrołęki Macieja Kleczkowskiego. Napisała więc kolejną interpelację w tej sprawie do prezydenta miasta.

Radna w nowej interpelacji dotyczącej Macieja Kleczkowskiego pyta, które wydziały ratusza i jednostki organizacyjne są mu podległe. Chce też się dowiedzieć, jakie projekty realizuje obecnie wiceprezydent i jakie środki z zewnątrz na nie pozyskał.

Interesuje ją też praca wiceprezydenta jako koordynatora projektu budowy Multicentrum na osiedlu Stacja. A konkretnie chce poznać wysokość pobranego przez niego wynagrodzenia.

Ewa Żebrowska-Rosak podobne pytania zadała w swojej pierwszej interpelacji dotyczącej roli wiceprezydenta w ratuszu. Odpowiedź otrzymała (i to 11 stron!), ale w tym przypadku ilość nie przełożyła się na jakość, bo jej zdaniem zabrakło konkretnych informacji.

Przypomnijmy, że radna o obowiązki wiceprezydenta pytała na jednej z sesji Rady Miasta prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Tu też żadnych konkretów nie usłyszała, chyba że konkretem nazwać informację od prezydenta, że odpowiedzi otrzyma na piśmie. W trakcie wspomnianej sesji radna poruszyła też sprawę wizerunku Macieja Kleczkowskiego m.in. w mediach społecznościowych, o czym pisaliśmy tutaj: O „promocji” wiceprezydenta na sesji. „Mieszkańcy się wstydzą, niemieszkańcy – śmieją”.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gosc

Brawo Pani Ewo. Regulamin to można sobie znaleźć w bipie. A jak się nie ma nic do powiedzenia albo lekceważy radnych to się robi kopiuj wklej.

Gość

Boli ją że mężulkowi fuchę zabrali ?

Ola

Mąż z doktoratem sobie poradzi, klekot od lat łapie polityczne fuchy. Ale jakie efekty , dorobek po nim zostanie ? PUSTKA!

Mieszkaniec

Ha, ha, ha. Aleś ty głupi

Mieszkaniec

GOŚCIU

Mniejszosc

Mnie to pajacowanie wice….też irytuje. Zastanawiam się, czy ten Pan sam wie, za co

bierze wypłatę. Pani Ewo, bardzo dobra reakcja, tak dalej, bardzo proszę.

Emertyt

Przeciez ten pajac ciagle siedzi w domu razem z ewelidajka. Zainteresujcie sie tym ludzie. Robi tez zakupy w godzinach pracy. Przeciez to jakies chore, naprawde.

jana

Ty chyba dawno nie dostałeś kolegium