Radna: brakuje ławek na przystankach

Radna Ewa Żebrowska-Rosak (PiS) zwróciła uwagę na to, że nie ma ławek na przystankach autobusowych w okolicy nowego ronda.

Podczas przebudowy ulic. Słowackiego i Ostrowskiej powstało nowe rondo. Nie tak dawno Rada Miasta Ostrołęki nadała mu imię Janusza Kusocińskiego. Inwestycja jakiś czas temu już się zakończyła, ale teren ten wymaga pewnego uporządkowania. My w październiku zwróciliśmy uwagę na karpy wyrwanych drzew znajdujące się w okolicy.

Mieszkańcy za to zgłosili do radnej Ewy Żebrowskiej-Rosak inny problem. Chodzi o brak ławek na przystankach w pobliżu ronda im. Janusza Kusocińskiego.

„Proszę o ich zamontowanie, aby mieszkańcy w komfortowych warunkach oczekiwali na przyjazd środka lokomocji. Proszę równocześnie o przegląd wszystkich przystanków w mieście i uzupełnienie brakujących miejsc siedzących” – napisała w interpelacji radna do prezydenta Ostrołęki.

1 2 głosów
Ocena artykułu
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Wyborca Ł. K

Pani Ewo, żeby tylko ławki, jakie są wiaty, całe te MZK doprowadzili d ruiny. Szkoda

Kamil @ gmail

Kulik zajmuje się teraz strajkiem kobiet i malowaniem
piorunów. Nie w głowie teraz mu przystanki

Jej

Brakuje pasażerów! Mały locdown! Nie wiedzieli?

Skrzat

Dziadostwo aż wstyd,

Stora

Zadanie dla radnych, aby przyjrzeć się w zarządzaniu pana prezesa MZK, brak żadnych konkretnych decyzji, brak pojęcia. Jedynie na czym się zna to opowieści gdzie on nie pracował i co nie robił. Sama Ewelina z niego się śmieje. Żenada

Tom

Jak w poprzedniej kadencji wprowadzano darmowe przejazdy, mało kto doceniał

Rafa

Za to jak zmienił się rozkład jazdy, Klekot i jego durni wyznawcy wzbudzili prawdziwą histerię, teraz zmienia się rozkład i siedzą cicho

Max

Bo to pustaki

tom

A czy nie brakuje też przystanków? Miały być przecież nowe wiaty, co się z nimi stało?