PS Volley wygrywa z Olymp Błonie. To już ich dziewiąte zwycięstwo z rzędu

1 marca podopieczni trenera Arkadiusza Pasty zagrali mecz na wyjeździe z Olymp Błonie, i po raz drugi z tym zespołem, wygrali bez straty seta 3:0. To już dziewiąte zwycięstwo z rzędu ostrołęckich siatkarzy w IV lidze mazowieckiej.

Drużyna Volleya nie miała większych problemów z pokonaniem Olympu, w pierwszym secie wygrali 25:18, drugi set był bardziej wyrównany, ale gospodarze zdołali zdobyć tylko 21 oczek, natomiast trzeci set ostrołęczanie zakończyli 25:19 i p oraz kolejny wracają ze spotkania z cennymi trzema punktami na koncie.

Po siedemnastej kolejce SPS Volley, z 41 punktami, zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Olymp Błonie 0:3 SPS Volley Ostrołęka (18:25,21:25,19:25)

Kolejne spotkanie siatkarze zagrają na własnej hali, 8 marca, z UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, o godzinie 17.30