Przez uchylone okno w samochodzie rozpylili gaz pieprzowy…

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa złożył pokrzywdzony. Jak ustalono w toku śledztwa, podejrzani przez uchylone okno w samochodzie, w którym przebywał pokrzywdzony, rozpylili na jego twarz gaz pieprzowy. Gaz wywołał silne łzawienie. Pokrzywdzony na skutek działania gazu nie mógł się ani broni, ani uciekać.

Wtedy napastnicy dostali się do środka pojazdu i zabrali telefon komórkowy marki Samsung, portfel z zawartością pieniędzy, dowodu osobistego, prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego i karty kierowcy. Sprawcy oddalili się z miejsca rozboju.

W wyniku natychmiast podjętych działań policji ustalone zostały dane personalne sprawców oraz zostali oni zatrzymani. Wobec wszystkich sprawców Sąd Rejonowy  w Ostrowi Mazowieckiej zastosował tymczasowe aresztowanie. Za przestępstwo rozboju grozi im kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 20 czerwca 2020 roku, w kompleksie leśnym w okolicy miejscowości Ugniewo. Rozboju na osobie Pawła T. dokonało czterech młodych mężczyzn.

Fot: Crea Park z Pixabay

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tom

Teraz ich zagazować! Może gnojków czegoś to nauczy!

122

Dobre chłopaki, każdy był kiedyś młody. trzeba się wyszaleć, a kto błędów nie popełnia ?, jak dla mnie pouczenie wystarczy, jak na pierwszy raz

To jest plan

Dużo kasy miał ??? ile wart telefon ? jak za zawiasy to nawet się i opłaca tylko trzeba się schować taż żeby policja nie złapała