„Przejmujemy jutuby” po katolicku. Ksiądz Adam znów rapuje (wideo)

Po raz kolejny swoich sił w rapie spróbował ksiądz Adam Ulatowski. Zobaczcie, jak tym razem mu wyszedł katolicki rap!

Na YouTube ukazała się właśnie piosenka „Przejmujemy jutuby. Wersja katolicka”, którą przygotowali ksiądz Adam Ulatowski, który pracował przez kilka lat pracował w parafii w Ostrołęce, X Adam, Wyrwani z Niewoli.

To parodia utworu „Przejmujemy jutuby” Ekipy x WIP BROS. Oryginał nie miał zbyt wiele (delikatnie mówiąc) wspólnego z wartościami katolickimi. Nowa wersja piosenki – już tak.

„Moi Drodzy ! Stworzenie oryginału piosenki „Przejmujemy jutuby”: jej nagranie, teledysk i montaż zajęło 24h ! My podjęliśmy się wyzwania stworzenia parodii, która w całości zajęła nam 10h, ale jakby wiadomo nam było łatwiej. Mamy nadzieję, że ta PARODIA dostarczy Wam uśmiechu i trochę przemyśleń. Pax et bonum Dzięki, że jest Was coraz więcej” – napisali twórcy parodii.

Ksiądz Adam Ulatowski pełnił posługę w latach 2015 – 2019 w parafii Zbawiciela Świata w Ostrołęce, ewangelizował też w Zakładzie Karnym w Przytułach Starych. Był bardzo lubiany przez wiernych, udzielał się też mediach, rozpoczął współpracę właśnie z grupą z Wyrwanymi z Niewoli, która przyniosła kilka piosenek. Więcej o księdzu Adamie Ulatowskim pisaliśmy TUTAJ.

A jak tym razem poszło księdzu Adamowi? Naszym zdaniem – naprawdę dobrze. Zresztą sami oceńcie, zachęcamy do posłuchania: