Przechodził przez rzekę i zniknął pod taflą wody. Poszukiwania wciąż trwają

Trwa drugi dzień poszukiwań 18-latka, który 26 lipca, wraz z grupą kolegów, usiłował przejść na drugi brzeg Narwi. Wiadomo już, chociaż wciąż nieoficjalnie, że poszukiwanym jest mieszkaniec Ołdak, sportowiec. Młody, utalentowany chłopak, przed którym świat stał otworem…

Policjanci z Ostrołęki wraz z innymi służbami w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania 18-latka, który wczoraj po popołudniu wraz z czterema kolegami postanowił przekroczyć rzekę Narew. Niestety w pewnym momencie, gdy nastolatek przeszedł już około 80 proc. szerokości rzeki, wpadł pod taflę wody, i zniknął. .

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego ostrołęckich policjantów około południa. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania. Policjanci wraz z innymi służbami dokładnie sprawdzali miejsce, w którym doszło do zdarzenia, jak i rejony przyległe. Dziś od wczesnych godzin rannych policjanci wraz z innymi służbami prowadzą dalsze poszukiwania.

Policja apeluje o ostrożność podczas wypoczynku nad wodą.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Anna

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie. Rodzinie, Przyjaciołom, Kolegom, Sąsiadom i Znajomych pozostaje tylko rozpacz, ból, modlitwa. Pamięć o Młodym Chłopcu. Cześć Jego Pamięci!