Prośba o koszenie trawy. Zobacz ile czasu czeka się na jej spełnienie

Ewa Krupka, przewodnicząca Rady Osiedla Leśne na tę odpowiedź czekała od 24 czerwca. W końcu wykonała kilka telefonów. I oto 16 lipca pojawiła się informacja: że trawa zostanie wykoszona. Ale dopiero w przyszłym tygodniu.

Chodził o wykoszenie nadmiernie wybujałej zieleni na osiedlu Leśne. A szczególnie o wykoszenie boiska oraz placu zabaw i okolic. Prośba dotyczyła też przeniesienia w inne miejsce zbiornika na używaną odzież. Jeśli chodzi o pierwszą część prośby, ma być spełniona za tydzień. Co z częścią drugą? Czy trzeba będzie czekać na oficjalną odpowiedź i wykonać kilka telefonów?

Sprawy błahe, i wydawałoby się, że można ja załatwić jednym telefonem. Okazuje się jednak, że prosto nie jest. Trzeba czasu, cierpliwości, oficjalnego pisma i kilka telefonów. A trawa wciąż wyższa.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa Krupka

Wiemy, że OPK ma dużo pracy i czekamy cierpliwie w kolejce😊 Zapraszam przy okazji to zobaczenia efektów pracy Młodzieżowej Rady Miasta tj. Łączki kwietnik przy świetlicy osiedlowej. Zapraszam reportera Teraz Ostrołeka do odwiedzin. Na osiedlu dzięki Urzędowi Miasta zostały założone progi zwalniające przy placu zabaw. Został też wysprzątany pas kolejowy. W trakcie rozwiązywania jest też problem wędrujących po naszym osiedlu kóz. Pozdrawiam

Sąsiad

O matko, napisałam , nie załatwili sprawy jak należy , ale żeby idol się nie obraził to wychwalę pod niebiosa za kilka pierdułek

Ewa Krupka

Przynajmniej się podpisałam

Sąsiad

Anonimowe wychwalanie idola nie przynosi efektów. Wiemy to z „Misia”

Ewa Krupka

Przynajmniej się podpisałam i nie pierdulek. Łączka fajna inicjatywa młodych, lodówki od kilku lat po krzakach leżały a progów podobno nie można było zrobić 😊

Ola

Pani Ewo jeszcze dużo wody w Narwi upłynie, zanim do niektórych dotrze, że należy skończyć z strzyżeniem trawników. Łąki kwietne to jest to. Stanowią pożytek dla pszczół, chronią bioróżnorodność, zatrzymują wodę, a tym samym pomagają w walce z suszą. Są też istotne dla ograniczenia zmian klimatu. W młodych cala nadzieja. Starszym mieszkańcom Ostrołęki takie zmiany trudno będzie zaakceptować, tym bardziej ze działacze PiS krytykują każdą decyzje prezydenta, niezależnie od faktów.

Vis

Problemem są trawniki przy skrzyżowaniach, przejściach dla pieszych, gdzie niekoszone rośliny ograniczają widoczność kierującym pojazdami. Według mnie również niezbyt estetycznie wygląda wjazd do miasta, gdy roślinność na trawniku rośnie w sposób niekontrolowany „jak w buszu”

Mark

Ogrodnik nie panuje nad sytuacją, ma mało ludzi bo kiepsko płaci.

Adam

Dlaczego mieszkańcy osiedla wyrzucają w krzaki stare lodówki ?
Przecież tam mieszkają inteligentni ludzie!

Ola

Wygląda na to, że jednak nie raz tak inteligentni ☹ Trochę wyższa trawa jednak im przeszkadza.