Zaginiony urzędnik z Ostrołęki nie żyje. Przesłuchano żonę i świadków

Zakończyły się poszukiwania 53-letniego urzędnika ostrołęckiego ratusza. Ciało zaginionego znaleziono w Narwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce.

Poszukiwania mężczyzny rozpoczęły się w poniedziałek 18 marca. Urzędnik rano wyszedł z ostrołęckiego ratusza i nie wrócił ani do pracy, ani do domu. We wtorek 19 marca w Narwi znaleziono zwłoki mężczyzny. Potwierdzono, że to poszukiwany urzędnik miasta.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi prokuratura. Co do tej pory ustalono, dowiedzieliśmy się od rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbiety Łukasiewicz:

We wtorek 19 marca w godzinach południowych w miejscowości Dzbenin, gm. Rzekuń, odnaleziono zwłoki mężczyzny. Był to poszukiwany Franciszek D. Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności. Wykonano oględziny miejsca zdarzenia, oględziny zewnętrzne zwłok. Ciało zostało zabezpieczone na potrzeby śledztwa, które prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce. W środę 20 marca odbędzie się sekcja zwłok. Przesłuchiwani są w tej sprawie świadkowie. Przesłuchano żonę zaginionego i osoby zatrudnione w Urzędzie Miasta w Ostrołęce. Na razie wyników tych czynności nie możemy ujawniać.

Przypomnijmy, że urzędnik pracował w miejskim wydziale inwestycji od kilku lat. Wcześniej pracował na kierowniczym stanowisku w szpitalu w Ostrołęce.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj:

najnowszy najstarszy oceniany
Jan
Gość
Jan

Pokój jego duszy *

Ala
Gość
Ala

Pan Franciszek pracował w Urzędzie Miasta w wydziale inwestycji, a tam bezustanne audyty i wyrzucanie ludzi z pracy. Pokój jego Duszy, niech odpoczywa w pokoju.

sąsiad z Centrum
Gość
sąsiad z Centrum

Pokój Jego duszy
Kondolencje dla rodziny

zbtender
Gość
zbtender

Nie znałem tego Pana, ale jest mi ogromnie smutno :(((( co takiego musiało się zadziać żeby podjąć tak tragiczny krok. Modlę się za duszę śp. Franciszka

Olaf
Gość
Olaf

Nie znałama tego Pana ale jest mi ogromnie żal, smutne jest to ze w moim kochanym mieście dzieją się takie rzeczy.Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny