Prezydent Polski Andrzej Duda odwiedzi Łomżę

Trwa kampania wyborcza przed drugą turą wyborów prezydenckich. Prezydent Polski Andrzej Duda w jej ramach odwiedzi Łomżę.

Spotkanie z Andrzejem Dudą odbędzie się we wtorek 7 lipca. Prezydent Polski spotka się z mieszkańcami na Placu Niepodległości. Początek o godz. 20.15. Wydarzenie będzie transmitowane na Facebooku. Wcześniej głowa państwa odwiedzi Suwałki i Augustów.

W pierwszej turze większość mieszkańców Łomży poparła Andrzeja Dudę. Otrzymał on 51,07% głosów. Na jego rywala, kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego, zagłosowało 23,62% osób.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Antypis

Jeszcze tam nie kłamał

gość23

wybór jest prosty a nawet bardzo prosty – jeśli zgadasz się oddać dzieci lub wnuki do adopcji gejom lub lesbijkom głosuj na tego który ma w swoim programie związki partnerskie i etapowanie .Niech nikogo nie zdziwi lawirowanie w tej sprawie podczas kampanii i kłamstwo ,że 4 lata temu nie byłem posłem i ie głosowałem.

gość

Jeśli chcesz mieć prezydenta który ułaskawia kolegów z PiS oraz pedofili to możesz głosować na dudę. Tego samego który nie wie z jakich funduszy finansowana jest 13 emerytura.

Wybierz sam

Jeśli chcesz mieć prezydenta który dzieli ludzi na lepszych, gorszych i NIEludzi to głosuj na dude, tylko zastanów się do której grupy Ciebie zakwalifikuje ten prezydent wybranych Polaków.
Może okazać się zbyt zajęty ułaskawianiem kolejnego pedofila by zobaczyć w Tobie czlowieka.

gość23

Jest takie miasto w którym prąd do gniazdek dostarcza firma niemiecka, ciepło do kaloryferków firma francuska, gdzie metro budują Włosi i Turcy, gdzie komunikacja miejska jest niemiecka, gdzie nawet wypożyczane rowery są niemieckie. Zyski z tych firm idą oczywiście do krajów ich pochodzenia. Tak, tak to Warszawa i jej prezydent Trzaskowski., który kiedy zostanie prezydentem Polski zrobi z nas całkowite kondominium niemiecko- francusko-niewiadomojakie z tanią siłą roboczą. Tak Wam będzie lepiej? Uwierzyliście, że kapitał nie ma narodowości? Gratuluję naiwności i pozdrawiam. WYBORCO, z pragmatycznego punktu widzenia głos oddany na Trzaskowskiego jest głosem ZMARNOWANYM. Będzie to też ZMARNOWANY CZAS dla POLSKI.… Czytaj więcej »

do gość23

W „gniazdkach” jest co najwyżej niemieckie napięcie specjalisto.
Prąd zaczyna „płynąć” dopiero po podłączeniu do tego napięcia odbiornika.

gość23

W gniazdkach jest polskie napięcie 230V a jak zaczyna płynąć prąd wtedy zyski idą gdzie ??? do Niemiec i oni wspierają takie działania bo mają kasę i chcą nas ”doić ”również inni jak to było za rządów PO , jak PIS przejął władzę i ograniczył okradanie polaków znalazła się kasa dla wszystkich dzieci nie tylko PIS owskich i emerytów również wszystkich niezależnie od opcji .

do gość23

To Ty chyba odpłynąłeś z tym że nie do Niemiec a do San Escobar.
Co jeszcze Niemcy nam zabierają? Wędlinę z kanapek dzieci w szkołach?

Niemiecka morda zdradziecka

Ja to jeszcze widziałem jak niemcy zabierali staruszkom laski do podparcia i mówili że to PO i KO im kazała.Koniecznie przekażcie dudzie przy kolejnym opowiadaniu bajek by i tą uwzględnił.Bajka marna ale jak to mówi kurski, głupi lud to kupi.
Jak to powiadają w PiS im glupszy wyborca tym łatwiejszy.

Niemiecka morda zdradziecka

Ale jak to tak…
Pierwszeństwo z opowieścią bajek ma krzywomordy.
Opowie jak przedsiębiorca walczył z nieuczciwym morawieckim seniorem który oszukał wykonawcę remontu siedziby partyjnej…? A może było odwrotnie i Krzywousty walczył z nieuczciwym przedsiębiorcą walczącym o nieuczciwie zarobione pieniądze?

Oka8

Rety! Tak myślisz? Strach się ciebie bać.

Sprawiedliwi?

Przecież wasz prezes JK powiedział, że władza państwa nie może być z jednej partii! Powiedział też, że nie dobrze jak taka władza ma jeszcze w swoim ręku telewizję (media).
Pamiętacie?
Mówił to z serca czy ktoś mu kazał?