Prezydent oświadcza: Marek T. jest skazany, ale nie był współpracownikiem… (wideo, zdjęcia)

W porządku tego wieczornego posiedzenia radnych (21 stycznia) był jeden punkt. Dotyczył on byłego pełnomocniku prezydenta miasta i nieprawidłowościach w procesach inwestycyjnych w mieście. Spotkanie trwało ponad dwie godziny, pytań padło bardzo wiele, ale już wiadomo, że radni spotkają się w tej sprawie raz jeszcze.

Pokrótce historia jest taka, że firma Marka T., byłego pełnomocnika prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika, z powodu wyroku ciążącego na Marku T. – mogła podlegać wykluczeniu z postępowania przetargowego. Mimo tego w przetargach brała udział i udawało się jej wygrać. O tym wszystkim pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ.

Przedsiębiorstwo brało udział w przetargach, bo jego właściciel składał oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu z udziału w postępowania.

Dlaczego pełnomocnikiem został właśnie Marek T.? Jakie miał kompetencje? Jak długo był pełnomocnikiem? Czy prezydent nic wiedział o jego wyroku? Co z ulicą Majewskiego?… – pytań padło bardzo wiele. I wkrótce zamieścimy relację z tego spotkania. W pierwszej kolejności prezydent wygłosił oświadczenie. Posłuchajcie co miał do powiedzenia:

31
Dodaj komentarz

avatar
18 Wątki komentarzy
13 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
30 Autorzy komentarzy
JędrekMimMimTomekMim Autorzy ostatnich komentarzy
najnowszy najstarszy oceniany
Anna
Gość
Anna

Jak prezydent mógł udzielić takiego pełnomocnictwa osobie nie zatrudnionej w UM ? Czy są jakieś regulaminy ?

Waldi
Gość
Waldi

o kurde Marek ale kaszana, Kulik co ty opowiadasz

Radek
Gość
Radek

Kulik kiedyś powiedział, że dał Markowi T pełnomocnictwo i podpisał z nim umowę zlecenia. Kulik to był T współpracownikiem twoim czy nie był?

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Oczywiście , Marek nie był współpracownikiem Kulika, pewnie się prawie nie znali, chyba tylko Szatanek jest gotów w to uwierzyć , bu ha ha ha!

xyz
Gość
xyz

Dał pełnomocnictwo, ale nie był współpracownikiem. Coś jak „palił, ale się nie zaciągał”. Kulik, nie kompromituj się, podaj się do dymisji, ale to potrafią tylko ludzie z honorem…

xyz
Gość
xyz

Dał pełnomocnictwo, ale nie był współpracownikiem. Coś jak „palił, ale się nie zaciągał”. Kulik, nie kompromituj się, podaj się do dymisji, ale to potrafią tylko ludzie z honorem…

Tre
Gość
Tre

Leżysz chłopie na łopatkach i robisz pod siebie

Mim
Gość
Mim

Jeśli Marek T był przez wyrok wykluczony z przetargów a startował i wygrywał i brał kasę od miasta to PRZEKRĘT OCZYWISTY

Łomżyniak
Gość
Łomżyniak

Ale zmiana w Ostrołęce nastąpiła 😄😄😄😄samozaoranie miasta tam macie ha ha ha 😄

Łomżyniak
Gość
Łomżyniak

Ale macie zmianę w Ostrołęce 😄😄😂😂😂samozaoranie miasta ha ha

ja
Gość
ja

hahahahaha nigdy nie był i nie łazi po korytarzach urzędu do tej pory 🙂 kpiny i czyste kłamstwa + 2 wtyczki w pokoju bez nazwy i weryfikacji osób, które tam przebywają i non stop węszą! P. Ł K. mistrz manipulacji, potrafi zaślepić jak widzę wszystkich!

Ktoś
Gość
Ktoś

Mam ogromną nadzieje, ze wszytko to co się ostatnio dzieje (wylało na światło dzienne) śledzi CBA ! To byłaby taka wisienka na torciku dla nich, zwłaszcza po wszystkich przesłuchaniach pracowników urzędu !
P.S. Mina pani sekretarz bezcenna …. po prostu chyba sama nie wierzy co słyszy i co ja biedna czeka 🙂

Vis
Gość
Vis

Jak podaje inny portal Ostrołęka robi się „sławna” w kraju. Piszą o pełnomocniku i włodarzu w gazecie „SuperExpress”.

alejaja
Gość
alejaja

Podaj numer czasopisma/

Vis
Gość
Vis

Wydanie internetowe ww. gazety

Vis
Gość
Vis

W zakładce Płock

Brzoza
Gość
Brzoza

Co za tłumaczenie! Dał mu pełnomocnictwo, ale nie sprawiło mu to przyjemnosci:)))))) mniej więcej taki styl

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Aby dać pełnomocnictwo do najważniejszych dokumentów, to trzeba chyba mieć do gościa zaufanie i znać go nie od dziś?

Ktoś
Gość
Ktoś

Panowie Ł.K. i Kaszana bardzo dobrze się znają … każdy może się domyśleć …. skąd 😉 rączka rączek myje 😉 prawdopodobnie co jakiś czas lub codziennie spotykają się na zakrapianych wieczorkach i dzielą się informacjami zebranymi przez 2 ich „koleszkow od butelki i od serca” 😅” którzy są zatrudnieni w Wydziale Inwestycji i Drogownictwa- pok. 233 (bez tabliczek )😅
Szanowne CBA – do dzieła!
Proszę, również Policję wraz z Prokuratura o przyspieszenie wyjaśnienia śmierci Ś.P. Franciszka.

Jasny
Gość
Jasny

Głosowaliśmy na Kulika to teraz k…… mamy, co za amok opanował rok temu Ostrołękę

Vis
Gość
Vis

Kto głosował, to głosował.
Niestety nie było wtedy prawicowego portalu, który by pokazywał rzeczywistość i ludzie mieli tylko informacje z dwóch istniejących wówczas portali.
Bardzo sie cieszę, że powstał portal, dzięki, któremu można poznać głos strony prawicowej w sprawach ważnych dla mieszkańców miasta i okolicy. Tego brakowało wcześniej.

Kiero
Gość
Kiero

Był bardzo dobry portal eOstrołęka, ale ludzie woleli czytać MO.

Vis
Gość
Vis

Nie żartuj, pamiętam co pisali w kampanii wyborczej

Mim
Gość
Mim

Pisali prawdę, nawet jeśli była niewygodna dla PiS. Szacunek dla takich mediów, nie są propagandową gadzinówką.

Tomek
Gość
Tomek

„Dziwnym trafem” nie pisali o niewygodnych faktach dotyczących byłego kierownika basenu i radnegi Mierzejewskiego, który okazał się liderem Bezpartyjnego Miasta;)

Mim
Gość
Mim

Ale jakie są niewygodne fakty? Został skazany? Oskarżony o coś? I z tego co wiem liderem i założycielem BMO jest Jakub Frydryk, a pan Mierzejewski jest przewodniczącym klubu radnych.

Mim
Gość
Mim

I krótką macie pamięć, pisowcy. Jak nie pisali o reklamówce pana Kotowskiego to byli dobrym portalem, a jak nie pisali o jakichś wymyślonych farmazonach dotyczących pana Mierzejewskiego, to już złym. Rzeczywiście, aż musieliście własny „portal” założyć xDDD

Jędrek
Gość
Jędrek

Eeee, nie napinajcie się tak. Jest pluralizm, każdy może założyć portal i pisać, nieprawdaż? Co do pana Mariusza, prezydentowi Kotowskiemu zawdzięcza tyle, że wypadałoby zwyczajnie być lojalnym i uczciwym w stosunku do kogoś, komu zawdzięcza się sukces połowy zawodowego życia. Okazało się, że bywa z tym różnie. Co do wymyślonych „farmazonów”…mogą, kurde nie być wymyślone…

Obserwator
Gość
Obserwator

Szanowni Pracownicy Urzędu Miasta, posłuchajcie opowieści Kulika, przypomnijcie sobie jak Marek T. buszował po urzędzie , jak się zachowywał wobec ludzi i pomyślcie o wiarygodności prezydenta, który mówi publicznie że M. nie był jego współpracownikiem itd

Rgl
Gość
Rgl

Ta wypowiedz to takie kręcenie się w kółko. Kto ma oczy to widzi o co w tym biega. Czekam na dalszy ciąg telenoweli z Ostrołęką w tle. Biedne miasto

Kaszana
Gość
Kaszana

Towarzyszu Kulikov toniesz, idziesz na dno z Markiem T.

W styczniu 2019 roku wiedziałeś, że Marek T. nie może dostarczyć zaświadczenia z KRK,
podpisując umowy nie zastanowiłeś się dlaczego nie dostarczył wcześniej zaświadczenia, a teraz oświadcza że nie był karany?

Prawda jest taka, że powinieneś mieć postawione zarzuty za niedopełnienie obowiązków,
posiadałeś wiedzę o Marku T. i nic z tym nie zrobiłeś.