Prezenty od Energi i Orlen. Trafiły i do Ostrołęki

Zakończyła się akcja „Paczki dobrej energii”. To inicjatywa Energi i PKN Orlen. Prezenty przekazano kilkunastu szpitalom w Polsce, w tym pacjentom z Ostrołęki.

Akcja „Paczki dobrej energii” rozpoczęła się w Mikołajki. Upominki przygotowała Energa i PKN Orlen, trafiły one do kilkunastu szpitali w Polsce.

Przekazano je małym pacjentom oddziałów dziecięcych w Trójmieście, ale też dzieciom przebywającym w szpitalach w Elblągu, Słupsku, Olsztynie i Ostrołęce.

„Wśród upominków znalazły się zestawy edukacyjne dla dzieci, książki oraz inne świąteczne drobiazgi. Wszystko po to, aby umilić dzieciom ten trudny czas. Akcja połączona została także ze wsparciem organizacji pozarządowej działającej na polu ekonomii społecznej. W przygotowaniu upominków i dostarczeniu ich do małych pacjentów aktywnie uczestniczyła Fundacja Społecznie Bezpieczni, której misją jest tworzenie miejsc pracy i aktywizacja osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Za pomoc bardzo dziękujemy!” – informuje Grupa Energa.

Fot. Grupa Energa

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Anna

Bardzo szlachetna i pożyteczna akcja „mikołajkowa” dla dzieciaków przebywających w w szpitalach. Im troszkę radości i przyjemności się należy.