Premier Mateusz Morawiecki w Ostrołęce (zdjęcia)

Premier Morawiecki ze wsparciem dla Prezydenta A. Dudy w Ostrołęce.

W sobotę do Ostrołęki przybył Premier M. Morawiecki. Tłumy ostrołęczan, rodziny i młodzież na kampanijnym spotkaniu w Ostrołęce. Pan Premier rozdawał ulotki z programem Prezydenta Andrzeja Dudy i rozmawiał z przybyłymi na spotkanie mieszkańcami naszego miasta. Oklaski i fotografie z bardzo ciepło przyjętym Premierem, trwały niemal godzinę. Premier odbył spacer po mieście i złożył kwiaty pod pomnikiem na placu Lecha Kaczyńskiego. Nikt z władz Miasta ani władz Rady Miasta nie wyszedł na spotkanie z premierem polskiego rządu. Jednak okrzyki wsparcia i tłumy mieszkańców były bardzo życzliwe.

2.1 7 głosów
Ocena artykułu
34 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Olo

Kulik nie radzi sobie z korkami, zero nowych inwestycji, zero pomysłu, zero pozyskanych środków a jak w mieście jest premier nawet nie przyjdzie i nie powie dzień dobry. Wstyd !

John

A z czym sobie Kulik radzi ?

Gość.

A do kogo tu przychodzić ?
Przyjechał jakiś chłoptaś który dorabia po godzinach roznosząc ulotki.
Ten sam który chce żeby Polacy zapier…lali miskę ryżu.

Krak

Głupszego wpisu nie czytalem

Jolka Rzekuń

Byłam widziałam. Rodziny z dziećmi i pogodna atmosfera, oby Andrzej Duda wygrał bo inaczej to degrengolada w Polsce

gość 22

Podziwiam premiera za to co zrobił dla kraju i polaków ile zyskaliśmy w rankingach miedzynarodowych ,o ile zmniejszył bezrobocie ,a mógł przecież mieć spokojną pracę dalej w banku . Ale nie wszystkim się podoba to że zwraca Polskę polakom ””Awans Polski w rankingu największych gospodarek UE i świata”Jednym z najciekawszych przykładów repolonizacji jest sprawa sprzedaży niektórych marek spółki Agros-Nova, należącej do szwedzkiego funduszu inwestycyjnego IK Investment Partners. Mowa o takich legendarnych polskich markach, jak Łowicz, Krakus, Kotlin, Włocławek, Tarczyn, a także mniej znane DrWitt i Fruktus. Wszystkie te marki w 2015 przejął koncern Maspex Wadowice, nazywany „polskim Nestle”. Dodać należy,… Czytaj więcej »

Ola

Premier pcha Polskę w ramiona Putina, a ty się dajesz nabierać na jego patriotyzm. W rankingach międzynarodowych Polska szybuje w dół. Po ostatnich skandalicznych wypowiedziach PADa, godnych obywatela putinowskiej Rosji, honor Polski uratuje tylko jego druzgocąca przeprana w wyborach. W wypadku wygranej Dudy wstyd się będzie przyznać do polskiego obywatelstwa za granicą, a sama Polska nie będzie się już różnic od putinowskiej Rosji. Z tym, że Rosja ma ropę i broń atomową. Polska stanie się już tylko pośmiewiskiem. 

do Ola

matko co za wpis durny Ola, masz mózg?
 

Ola

Mam mózg i potrafię go używać. Nie ufam za grosz kolesiowi, który każe mi z…ć za miskę ryżu, a sam przepisał majątek na żonę. Tak robi tylko pospolity oszust. Widzę wszystkie powiązania obecnego rządu z putinowską Rosją.
Wstyd mi za prezydenta, który, aby wygrać ponownie wybory używa mowy nienawiści, a następnego dnia bezwstydnie składa kwiaty w Auschwitz, w którym ginęły również osoby LGBT. Duda zwyczajnie już gardzę. Współczuję tym prostym ludziom, którzy się dali nabrać na jego propagandę. Dla karierowiczów takich jak Czartoryski, nie mam za grosz szacunku. Duda już ma krew na rękach osób LGBT.

gość **

a może sprawdzisz i to jesteś podobno fanką internetu ”Enea – afera większa od Amber Gold”

gość **

Tak mózg niektórzy mają wyprany przez zagraniczne media i takich co wspierają takie działanie i likwidację TVP info bo w poprzedniej można było ”W internecie krąży nagranie fragmentu rozmowy dziennikarki TVP Info z Anną Komorowską. Po wywiadzie, ucięły krótką pogawędkę, podczas której była pierwsza dama prosi o ocenzurowanie części wywiadu! Zobaczcie, co powiedziała.”

Pola

Tylko ci się zdaje że używasz mózgu . Przypisywać takie idiotyzmy prawicowym politykom. Każdy normalny człowiek rozumie, że trzeba szanować godność każdego człowieka ( nawet pogubionego w swoich orientacjach ), ale można krytykować głupie poglądy czy szkodliwe ideologie. Lewactwo próbuje wmówić prawicy że nie szanujemy ludzi. A my po prostu rozróżniamy godność każdego człowieka od porąbanych poglądów

gość **

 Podziwiam premiera za to co zrobił dla kraju i polaków ile zyskaliśmy w rankingach miedzynarodowych ,o ile zmniejszył bezrobocie ,a mógł przecież mieć spokojną pracę dalej w banku . Ale nie wszystkim się podoba to że zwraca Polskę polakom.
A kłamczuszka poszukaj gdzie indziej i sprawdź kto to powiedział ”nie podwyższymy wieku emerytalnego ” : osobiście wyrzucę z rządu każdego kto podniesie rękę za podniesieniem podatków a za 2 miesięce wiek emerytalny w górę i podatek Vat  z 22 % na 23 a nawet z 5 i 8 % na 23.

Ola

Polska nic nie zyskała w rankingach międzynarodowych, a straciła. Za obniżenie wieku emerytalnego ludzie zapłacą nędzą. Oby ich na miskę ryżu było stać.

Wera

Brawo Pan Premier. Człowiek , który potrafił zostawić fantastyczną pensję prezesa banku i spokojne życie by teraz dzień po dniu służyć Ojczyźnie zasługuje na najwyższe uznanie!

Rafa

Dobre ciekawe spotkanie. Dobrze że mamy pana posła i pana senatora, którzy potrafią zaprosić ważne osoby i wszystko zorganizować

Ola

Te ważne osoby tak się składa, że jeżdżą teraz tam, gdzie są duże skupiska ich elektoratu. To nie poseł i senator ich zaprosili. To ktoś z partii popatrzył na mapę poparcia i wybrał tak trasę, aby mobilizować betonowy elektorat. W Ostrołęce łatwiej uniknąć trudnych pytań.

Tom

Wiele dyskutujemy o korkach w mieście . Pan Premier obiecał pomoc, gdy był u nas na zaproszenie Pana Kotowskiego. Ale Ostrołęczanie wybrali Kulika. Ten nawet wniosku nie złożył. A na mo się plują, że Premier nie pomógł . Jak? Miał wnioski za Kulika pisać ?

Krak

Przecież Kulik pisał w programie, że ma rozwiązania na korki. Hej wyborcy Kulika, czujecie się wydy…..?

Ola

Kulik wnioski pisał, ale PiSowska władza uzależnia przyznawanie środków od prawomyślności. Mądrzy Ostrołęczanie powinni w najbliższych wyborach pogonić Dudę. 

gość **

Trudno się z Tobą nie zgodzić ,tylko pewnie nie wiesz dlaczego nie traktują nas poważnie ,czy przypadkiem nie dlatego ,że odcięliśmy im dużo możliwości okradania polaków poprzez transfer zysków i zakup za bezcen naszych polskich firm ,które były kupowane tylko o to żeby je zlikwidować albo produkować swoje wyroby .Tak znikły firmy POLAR , ZELMER  ,nawet w ostaniej chwili przed wyborami PO sprzedało ta ważną dla polskiej gospodarki firmę PKP Energetyka .Dzięki przejęciu władzy przez PIS zrepolonizowano wiele firm odbierając zagranicy możliwość transferu zysków ‚Jednym z najciekawszych przykładów repolonizacji jest sprawa sprzedaży niektórych marek spółki Agros-Nova, należącej do szwedzkiego funduszu inwestycyjnego… Czytaj więcej »

Ola

Zatem przyznajesz, że PiSowski rząd traktuje przyznawanie funduszy, jaki formę nagrody za wierniść. Ostrołęczanie, chcecie zatem rozwoju miasta, głosujcie przeciw Dudzie

Vincenty

Ty żyjesz jeszcze poprzednia ekipa. To za popsl wyglądało przyznawania dotacji

Stan

Pisał wnioski o estakadę ? Chyba do ciebie

gość

Zastanawiam się co robi policja w naszym mieście.
Podczas tej szopki powinno posypać się setki mandatów za niestosowanie się do zaleceń epidemiologicznych.

Cała prawda

Olszewo -Borki góra!!! Przedstawicielstwo naszych wladz gminy i szkoly wymiata. Uroda, elegancja, klasa.W końcu nie trzeba się wstydzić. Aż miło popatrzeć na TAKIE przedstawicielki!!!

Li Bruce lee

Jak się zapytalem ile płacą tym dzieciom za noszenie tych tabliczek i krzyczenie Duda Duda Duda… to już więcej nie podbiegły w moją stronę XD

Rodzic

Przygłupie czerwony do dzieci się czepiasz nędzo 🤬

Ola

Raczej się czepia dorosłych, którzy dzieci wykorzystują. 

do Ola

i tu się z głupimi uwagami wpychasz

do ani - szlachcic

Tym dzieciom nic nie płacą, bo to m.in. syn Czartoryjskiego, wnuki Grabowskiego i wnuczki Mamontowa. A z busa „apostoła” Mateusza wysiadła córka rumianego.

Pola

Przestraszyły się twojej czerwonej zakłamanej japy

a z

Byłem i cieszę się, że mamy takiego Premiera. Jak dla mnie to najlepszy Premier po śp.Janie Olszewskim

xcd

Zdjęcie nr 34, w czerwonej sukience pani Cytrynka z Energa Serwis!!!