Pracownicy Wód Polskich w Ostrołęce też pompowali w szczytnym celu (wideo)

Fala internetowych challengów dobiła i do ostrołęckich Wód Polskich, a konkretnie do Zarządu Zlewni w Ostrołęce. Pracownicy zakładu również pompowali w szczytnym celu.

Wyzwanie pracownikom Wód Polskich w Ostrołęce rzuciła Państwowa Straż Rybacka. Ci wykonali ćwiczenia wzorowo w poniedziałek 22 czerwca, oczywiście w porcie w Ostrołęce.

Pracownicy Wód Polskich w Ostrołęce pompowali (jak im poszło, można zobaczyć na krótkim wideo poniżej) i wpłacili pieniądze na operację 3-letniego Dominika Woźniaka z Białobieli. Jest ona bardzo potrzebna, aby chłopiec nie stracił nóżki i mógł normalnie chodzić. Przypominamy jednak, że nie trzeba zostać wyznaczonym do wykonania do ćwiczeń, aby wpłacać pieniądze – zbiórka prowadzona jest na stronie SIEPOMAGA.

Wody Polskie w Ostrołęce nominowały też kolejne trzy instytucje z Ostrołęki do wyzwania – wszystkie one znajdują się pod jednym adresem. Mowa o Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego, Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska i – pewnie ostatnio zapracowanej – Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

2.7 3 głosów
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Wiola

Pozdrawiam 🙂