Pracownicy ratusza dostaną extra wolne

Zbliża się majówka, a prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik postanowił pójść na rękę pracownikom Urzędu Miasta.

W tym roku majówka rozpoczyna się w środku tygodnia. Wolne mamy w środę 1 maja, piątek 3 maja, a potem wypada weekend. Kto więc wziął sobie urlop 2 maja, będzie mieć aż 5 dni wolnego.

Właśnie w związku z tym Łukasz Kulik wydał zarządzenie, które z pewnością wielu pracownikom ratusza się spodoba:

„Ustala się dla pracowników Urzędu Miasta Ostrołęki dzień 2 maja 2019 r. dniem wolnym od pracy za odpracowaniem w dniu 11 maja 2019 r. (sobota).”

Tym samym pracownicy ratusza wolne będą mieć pięć dni. Pamiętajmy też, że w związku z tym zarządzeniem mieszkańcy Ostrołęki nie załatwią swoich spraw w Urzędzie Miasta w czwartek 2 maja. Będą mieli za to taką możliwość w sobotę 11 maja.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jarema

Dobry schemat zapoczątkowany przez poprzedników

PIC

Przez poprzedników ty chyba śnisz, pewnie wymiany nawierzchni na moście i newralgiczne remonty dróg też poprzednicy wykonywali w godzinach nocnych żeby miasta nie paraliżować w dzień, aha jasne ludzie za 4 lata będą wszystko pamiętać na wyborach więc nie ma powrotu poprzedniej władzy za niC manipulacja informacjami nic nie da

Maro

Nocna remonty to chyba ci się picu śniły

ostrołęczanin

Hej hej panowie, co Was tak boli, że ktoś wybrał racjonalne rozwiązanie? Taka przeplatanka i tak nikomu nie służy. Pogoda piękna, wiosenna, więc większość i tak ma jakieś plany na te majowe dni. A to, że ktoś poszedł po rozum do głowy to poniesie jakieś skutki finansowe? Nie nakręcajcie ludzi, bo nie warto. Wszak jesteście prawi i sprawiedliwi. Pracownicy ten dzień odpracują 11 maja, to sobota i wielu mieszkańców będzie z całą pewnością zadowolonych z takiego rozwiązania. Jest jak najbardziej racjonalne. Pozdrawiam zwłaszcza bardzo zaangażowanych w sianie nienawiści notabene do swoich byłych pracowników.

ostrołęczanin

I co tak boli? Że ktoś pomyślał rozsądnie ? Kiedyś byliśmy waszymi pracownikami i mieliście nas gdzieś. Przy takiej pięknej pogodzie to mieszkańcy tego miasta w dużej części wyjadą odpocząć na łonie natury. Więc proszę nie siać zamętu z powodu jednego dnia, który i tak odpracujemy. Pozdrawiam.