Powiat Ostrołęcki jednak bez hasła

Powiat Ostrołęcki pozostaje bez hasła. Komisja wybierająca je najwyraźniej uznała, że nadesłane propozycje są za słabe.

W połowie lipca informowaliśmy, że Starostwo Powiatowe w Ostrołęce ogłosiło konkurs na hasło promujące Powiat Ostrołęcki. Miało ono m.in. „wywoływać pozytywne skojarzenia, być łatwo rozpoznawalne i zapamiętywane”. Najbardziej kreatywna osoba mogła liczyć na nagrodę rzeczową o wartości 700 zł. Nikt jej jednak nie dostanie, ponieważ przekazano wiadomość o tym, że hasło nie zostało wybrane:

„W piątek 11 września obradowała komisja konkursowa, która została powołana do wyboru hasła promującego Powiat Ostrołęcki. Na konkurs wpłynęło 18 propozycji haseł, dwa zostały odrzucone jako te, które nie spełniają warunków formalnych zawartych w regulaminie konkursu.

Komisja w składzie: Krzysztof Parzychowski – przewodniczący, Sławomir Ceberek, Iwona Choroszewska-Zyśk, Katarzyna Grodzka, Maciej Socha – sekretarz, po naradzie, zdecydowała o niewybraniu hasła.”

Czy zarzucono pomysł na hasło? Tego nie wiemy. Być może powróci się do niego za jakiś czas.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
gosc

Bez hasła, bez odwołanej wiceprezes kamińskiej i wyrzuconego z PiS jej męża który „rozbijał” się jej służbowym autem z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów.
„Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce prowadzi postępowanie w sprawie naruszenia zakazu sądowego przez Sylwestra K. kierującego samochodem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, tj. o czyn art. 244 k.k. – poinformowała nas Elżbieta Edyta Łukasiewicz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.”
Coś ostatnio działacze i osoby towarzyszące „prawa” i „sprawiedliwości” mają kłopoty z PRAWEM.

Mr. Chicken

,, poinformowała nas „. To znaczy kogo ?

gosc

Inne media które dbają by mieszkańcy poznali prawdę o tym jak zabawiają się towarzysze i towarzyszki z klubu wzajemnej adoracji w naszym mieście.