Posłuchajcie piosenki świątecznej od Klubu Oczko

Klub Oczko i wokalistki Studia Piosenki przygotowali świąteczną piosenkę. W tym roku nie uda się ją wykonać na żywo, więc nagranie udostępniono online. Dajcie się porwać świątecznemu klimatowi! Tym bardziej, że to dopiero początek…

„Od wielu lat w grudniu zapraszaliśmy Państwa do Oczka na koncert kolęd, pastorałek, piosenek świątecznych w wykonaniu wokalistów Studia Piosenki. W tym roku nie możemy się spotkać tradycyjnie w Oczku, ale możecie Państwo posłuchać naszych artystów za pośrednictwem Internetu w nagraniach online” – napisała Aleksandra Kowalewska, kierowniczka Klubu Oczko.

„Zaczynamy nasz koncert Mikołajkowo. W ciągu następnych dni będziemy prezentować kolejnych wykonawców w repertuarze świątecznym. Mamy nadzieję wprowadzić Państwa w pogodny, świąteczny nastrój… Życzymy zdrowych, zdrowych i jeszcze raz zdrowych świąt!”

Zachęcamy zatem do śledzenia Facebooka Klubu Oczko.

Pierwszy świąteczny utwór zaśpiewały wokalistki Studia Piosenki: Alicja Gałka, Julia Kaliszewska, Maria Meszyńska i Amelia Żynda. Opracowaniem muzycznym zajął się Tadeusz Kowalewski.

Piosenki wysłuchajcie TUTAJ.