Poseł ostro o braku oświetlenia i kamer w porcie: „Wstyd”

Na Facebooku poseł Arkadiusz Czartoryski zamieścił ostry wpis krytykujący władze w Ostrołęce. Chodzi o port w Ostrołęce.

Port w Ostrołęce jest oczkiem w głowie posła Arkadiusza Czartoryskiego. Zabiegał o jego odnowę, która dokonała się w 2018 roku, a także o dalszą jego rozbudowę, która jest w planach.

W planach Wody Polskie mają też montaż pomostu pływającego w porcie w Ostrołęce. Chciały, aby miasto zadbało o monitoring portu i odpowiednie jego oświetlenie. Już wiadomo, że ratusz nie wyrobi się z tym na czas, a kamera i nowe latarnie będą gotowe na przełomie września i października, czyli mniej więcej na koniec sezonu wodnego. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj: Nowe latarnie i monitoring portu… na koniec sezonu wodnego.

Oburzony tą sytuacją jest poseł Arkadiusz Czartoryski, który działania miasta określa jako „skrajne nieudacznictwo”. Publikujemy pełną treść jego wpisu na Facebooku:

„Wstyd! Prezydent Kulik mści się na Ostrołęce? Czy wykazuje się skrajnym nieudacznictwem? W ubiegłym roku wzdłuż plaży i w porcie trwały prace naprawcze. Była szansa, że nareszcie będziemy mieli port dla motorówek i jachtów.

W tym tygodniu zacznie się montaż POMOSTU PŁYWAJĄCEGO DO CUMOWANIA ŁODZI. ALE JESIENIĄ 2018 BYŁY WYBORY i… już po wyborach. Prezydent Kulik chwalił się na sesji RM, że poseł Czartoryski i przedsiębiorstwo Wody Polskie przychodzą w łaskę po KAMERKĘ monitorującą port (chodzi o bezpieczeństwo zacumowanych na noc łodzi).

Jednak jak widać i to przerosło prezydenta Kulika. Kamerka monitorująca będzie ale uwaga „po sezonie, w październiku”!!!!!!!!!!!!!!! ROZUMIEM, ŻE PREZYDENT NIE UMIE SKOŃCZYĆ REMONTU ULIC ZACZĘTYCH, ALE TO?????? TO JUŻ SKRAJNE NIEUDACZNICTWO albo zemsta na własnym mieście. Co ciekawe wśród radnych RM i w mediach (za wyjątkiem www.terazostroleka.pl) panuje zmowa milczenia.”

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Edgar

A czego pan się spodziewał to dopiero początek brawo lemingi wyborcze