Poseł Czartoryski w Eurodziesiątce PiS z Mazowsza

To już pewne. Poseł z Ostrołęki – Arkadiusz Czartoryski, w maju będzie startował do Europarlamentu z pozycji numer 6.

Prawo i Sprawiedliwość, 22 marca w Radomiu, zaprezentowało listę kandydatów do Parlamentu Europejskiego z okręgu mazowieckiego. Liderem jest wicemarszałek Senatu Adam Bielan, z „dwójką” startuje wicemarszałek Senatu Maria Koc, a trzeci jest obecny eurodeputowany z Radomia Zbigniew Kuźmiuk. Czwarty jest Maciej Małecki, poseł z okręgu płocko-ciechanowskiego, piąta: Anna Kwiecień – posłanka ziemi radomskiej. Szóste miejsce przypadło Arkadiuszowi Czartoryskiemu, przewodniczącemu sejmowej komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych. Siódma na liście jest posłanka Teresa Wargocka, ósma Agnieszka Krzętowska – wykładowca akademicki płockiej filii Politechniki Warszawskiej, a dziewiąty: Rafał Romanowski, wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Listę zamyka poseł Marek Opioła.

Na spotkaniu w Radomiu poseł Arkadiusz Czartoryski, jako przewodniczącemu sejmowej komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych, mówił o bezpieczeństwie i niezależności energetycznej, min. w kontekście elektrowni w Ostrołęce:

Budowa nowej elektrowni w Ostrołęce jest najlepszym przykładem dbałości o środowisko i niezależność energetyczną Polski. Niezwykle ważna jest frekwencja wyborcza w wyborach do EU. To najbliższe lata już po wyjściu z UE Wielkiej Brytanii zdecydują o kształcie Europy. Dlatego tak ważne jest uczestnictwo w wyborach każdego Polaka – powiedział poseł z Ostrołęki, który kandyduje do Europarlamentu z pozycji numer 6.

Przypomnijmy, wybory do europarlamentu odbędą się 26 maja.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ala

Dobrze, że są ludzie na tej liście, którzy tak jak nasz poseł, podkreślają aspekt narodowych, polskich wartości. Dzisiaj Europa pogubiła. Dlatego warto przypomnieć co budowało przez wieki nasz kontynent

Bbb

Mam nadzieję że w tych wyborach do parlamentu wreszcie wygrają ludzie tacy jak poseł Czartoryski, rzetelni, prawi, wytrwali i mądrzy ,którzy przyczynia się do zmiany tego całego chorego systemu dla dobra całej Europy w tym ,Polski i Ostrołęki. Życzę powodzenia.

Nieprawda

Och, ach. Do tej palety cnót dodam jeszcze skromność. Ale raczej nie ma wielu ludzi „takich jak poseł Czartoryski”. Może to i dobrze…

Max

Jasne , ty, Nieprawda, byłbyś najlepszy. Zwłaszcza w kategorii; „Nie mam nic do powiedzenia, ale mówię, bo przysrywka to moja specjalność”

Milka

trzymam kciuki!

Kaszanka z Trabanta

Zamiast Rumianego powinni wystawić Grubego Eda, w Europie też jest trochę elektrowni, w których EKO EiC mogłoby wykonywać remonty.

Bbb

Zawiść , podłość, wredność i głupota u ciebie sięga zenitu. Przyjrzyj się swojemu rumianemu kulikowi nie tylko pod względem rumieńców.

Nel

Bbb.Trafnie ujete??

Eleni

Chyba co niektórzy zaskoczenie przeżyli. Widać nasz Pan Poseł ma silne wsparcie struktur i nie dziwi mnie to.Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Gratuluję i życzę powodzenia☺

Polak

Mój głos na Pana Czartoryskiego

mirek

myslę, że pan poseł swoim zachowaniem z kampanii samorządowej zraził do siebie tyle ludzi, że jesienią przekona się jak bardzo. wiadomo, że teraz to jest tylko zapchajnumerem na liście.

John

Mirek, ty byłbyś najlepszy. Ciebie nie musiał zapewne zrażać, już byłeś zrażony i taki pozostaniesz, to nieuleczalne.

gość

A ja cieszę się, że pan Czartoryski będzie kandydatem w wyborach do Europarlamentu z mojego miasta

Maro

Głosujemy na p. Arkadiusza. Każdy kto wie co robi i ile pomagał miastu i regionowi poprze go w kampanii. Oczywiście z wyjątkiem tych, którzy swoją wiedzę o rzeczywistości czerpią z MO lub z eO

miau_miau

POpieram jestem ma TAK

gość

Popierający posła czartoryjskiego to id..ci.

zbtender

Ma Pan moję poparcie. Tak trzymać Panie Arkadiuszu

KKKKKKK

Cieszę się bardzo, że będzie można głosować na bardzo uczciwego Posła z swojego regionu.

śniady

Komentarze pochlebne dla rumianego piszą ; Makowiecki , Chrostowski , Piątkowski Korytkowska , Płocha ,Drężek , Żebrowska i inne przemiłe osoby , które mają dług wdzięczności wobec AAAAru..a