Pościg, amfetamina, broń, alkohol, zakaz… – ten 32-latek usłyszał całą listę zarzutów

Działania policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce doprowadziły do przejęcia kilkuset porcji handlowych narkotyków. Mężczyzna podejrzany o ich posiadanie został zatrzymany po policyjnym pościgu, był pijany i posiadał dożywotni zakaz sądowy zakaz prowadzenia wszystkich pojazdów mechanicznych. Przy sobie oprócz amfetaminy i marihuany miał też małą wagę elektroniczną, która mogła służyć do porcjowania narkotyków. 32-latek miał w aucie także atrapę broni.

Policjanci z Kadzidła kwadrans po północy chcieli zatrzymać po do kontroli kierującego bmw. Kkerujący zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg.

Po przejechaniu około kilometra uciekinier porzucił auto i zaczął uciekać do lasu. Pieszy pościg szybko się zakończył. Mężczyzna został zatrzymany. Znaleziono przy nim foliowe torebki z zapięciem strunowym. W jednej z nich znajdował się biały proszek, który po jego wstępnym przebadaniu okazał się amfetaminą. Przy mężczyźnie policjanci znaleźli też małą wagę elektroniczną, która mogła służyć do porcjowania narkotyków

Kierującym okazał się 32-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. W aucie, którym się poruszał policjanci znaleźli kolejne porcje narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany. W pojeździe był także przedmiot przypominający broń, jak się okazało była to broń hukowa tzw. straszak.

Badanie trzeźwości wykazało, że 32-latek prowadził auto pod wpływem alkoholu. Alkomat w jego organizmie wykazał 1,5 promila alkoholu. Natomiast sprawdzenie mężczyzny w policyjnych bazach informacyjnych wykazało, że nie posiada on prawa jazdy, za to posiada sądowy dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, który został orzeczony właśnie za jazdę pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz kierowania samochodem „na podwójnym gazie”.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
GIT

wioskowy gangster z pistoletem na wode

Ja iona

Jak się bawić to się bawić ,-pić .pie-lić nie żałować bieda musi pofolgować