Porażka ze Szczytnem, zwycięstwo z Radzyminem

Drużyna tenisa stołowego UKS MAG Ostrołęka przed Świętami Bożego Narodzenia rozegrała dwa mecze ligowe. Obecnie plasuje się na drugiej pozycji.

UKS MAG Ostrołęka przegrał mecz ligowy z liderem tabeli ze Szczytna. Wynik – 1:9. Reprezentacja Szczytna składała się z trzech zawodników grających w zeszłym sezonie w czubie drugiej ligi i jednego zawodnika grającego w trzeciej lidze. UKS MAG Ostrołęka wystąpił w składzie: Jan Klemendorf , Mariusz Kowalczyk, Grzegorz Kowalczyk, Hubert Marciniak, Mateusz Perzanowski. Choć końcowy wynik sugeruje coś innego, to wiele setów było na styk.

Kolejnym rywalem była ekipa z Radzymina, również bardzo dobra. Wystąpił w niej m.in. Krystian Marek – zawodnik grający na poziomie drugiej ligi, będący na pierwszym miejscu w klasyfikacji indywidualnej V ligi gr. B MZTS. Mecz był bardzo zacięty i emocjonujący, ale zwycięstwo należało do ostrołęczan. Wygrali sześć gier pojedynczych i dwa deble.

– Ten tydzień był dla nas bardzo pracowity – podsumowuje UKS MAG Ostrołęka. – Gra w drużynowym Pucharze Polski oraz dwa mecze ligowe ze Szczytnem i Radzyminem to dość duży wysiłek, ale tenis stołowy jest naszą pasją, więc każdy kolejny mecz motywuje nas do dalszego treningu i podnoszenia naszych umiejętności.

Fot. Pixabay