Polska z Narodową Drużyną Esportu. W składzie nasz Miłosz Bogdanowski

Polska jako jeden z pierwszych krajów ma swoją Narodową Drużynę Esportu w grę FIFA. Ważną rolę w niej odgrywa Miłosz Bogdanowski, który mieszka pod Ostrołęką.

Miłosz Bogdanowski mieszka w Olszewie-Borkach, ukończył studia inżynierskie z informatyki w Olsztynie, w grudniu skończył 25 lat.

Od kilku lat odnosi duże sukcesy w esporcie. Jest jednym z najlepszych zawodników zawodowo grających w grę FIFA. na koncie ma m.in. cztery mistrzostwa Polski w FIFA. Miłosz razem z Jakubem Mikołajewskim skompletował Narodową Drużynę Esportu w FIFA. Ekipa spotkała się w Pałacu Prezydenckim z prezydentem Polski Andrzejem Dudą.

– Cieszy mnie, że jesteśmy w światowej awangardzie – mówił prezydent Andrzej Duda.

Dodać bowiem należy, że polska drużyna jest jedną z pierwszych narodowych powołanych w Europie.

– Dla mnie bardzo ważne jest, byście mogli godnie reprezentować Rzeczpospolitą. Trzymam kciuki! Powodzenia! – życzył Andrzej Duda.

W skład Narodowej Drużyny Esportu weszli: Miłosz „milosz93” Bogdanowski, Bartosz „bejott” Jakubowski, Damian „damie” Augustyniak, Gracjan „El Polako” Gołębiewski, Jakub „Cyanide” Mikołajewski, Kamil „Riptorek” Soszyński, Marcin „mRN” Sczes oraz Nikodem „Piko” Pawlak.