Policjanci z Ostrołęki przygotowali charytatywny kalendarz

Wkrótce będzie można kupić charytatywny kalendarz, który przygotowali mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie chorych i niepełnosprawnych dzieci policjantek i policjantów.

Z pomysłem wydania charytatywnego kalendarza wyszli policjanci wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Wszystko po to, aby pomóc swoim koleżankom, kolegom i ich pociechom.

Pieniądze ze sprzedaży kalendarza pójdą bowiem na leczenie i rehabilitację dzieci niepełnosprawnych bądź przewlekle chorych policjantek i policjantów pełniących służbę w Komendzie w Ostrołęce. Stworzono nawet komitet społeczny „Policjanci – dzieciom policjantów”. I przystąpiono do działania.

Zamieszczone zdjęcia w kalendarzu powstały podczas sesji fotograficznej, która odbyła się 21 i 22 listopada na terenie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Kalendarz można będzie nabyć jeszcze w grudniu. Zamówienia będzie można składać telefonicznie pod numerem telefonu 47 704 14 89 bądź też mailowo pod adresem: nieletni.kmpostroleka@ra.policja.gov.pl

Kalendarz powstał dzięki sponsorom: Jakub Subczyński Supelek Fotografia, ErgoHestia Ubezpieczenia Sikorscy, starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik, Oscar, Hexan Agencja Reklamy, Edyta Zajkowska Zakład Fryzjerski.