Policjanci wygrali walki podczas gali Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zajęli czołowe miejsca gali Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego zdecydowanie wygrali swoje walki.

W Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów wzięli udział sierż. Łukasz Miłek oraz st. post. Łukasz Ceberek, na co dzień pracujący w wydziale patrolowym Komendy Policji w Ostrołęce.

Obaj panowie swoje walki wygrali z dużą przewagą. Łukasz Miłek pokonał swojego rywala w formule kickboxingu, natomiast Łukasz Ceberek w boksie.

– To wyróżniający się policjanci – mówi zastępca naczelnika wydziału patrolowego kom. Robert Stypinski – Cieszę się, że mam takich funkcjonariuszy, którzy wielokrotnie swoją postawą udowodnili, że bezpieczeństwo naszych mieszkańców jest dla nich sprawą priorytetową.

Warto dodać, że sierż. Łukasz Miłek zajął w 2017 roku 1. miejsce na zunifikowanych Mistrzostwach Polski federaci kickboxingu w kat. Ufr – 80 kg, 2. miejsce w kategorii kick light – 80 kg oraz wygrał w tym roku Kurpiowską Kuźnię Mistrzów.

Z kolei st. post Łukasz Ceberek zajmował w ciągu ostatnich lat czołowe miejsca w formule junior MMA, m.in. na Mistrzostwach Mazowsza w Wołominie, Pucharze Polski w Sochaczewie oraz otwartym Pucharze Warmii i Mazur w Barczewie. Ostatnie zwycięstwo odniósł także na ostrołęckiej gali kilka dni temu.

– Oprócz bardzo dobrych osiągnięć sportowych policjanci osiągają także bardzo dobre wyniki w swojej służbie – dodaje oficer prasowy Policji w Ostrołęce Tomasz Żerański. – Mundurowi wielokrotnie zatrzymywali osoby na gorącym uczynku popełniania przestępstw i wykroczeń. Ponadto st. post. Łukasz Ceberek, będąc jeszcze na kursie podstawowym w szkole Policji, wracając do domu, ujął pijanego kierowcę, który jechał całą szerokością jezdni, zmuszając innych kierowców do zjeżdżania na pobocze.

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów organizowana była przez Fight Academy Ostrołęka.

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jan

Panowie policjanci gratuluję osiągnięć i życzę dalszych sukcesów.