„Pokonaj mistrza” znów w Ostrołęce. Zobaczcie zdjęcia

Pogoda robiła wszystko, aby popsuć imprezę sportową „Pokonaj mistrza”, ale do końca jej się to nie udało. Pograć w piłkę – czasem w niestandardowy sposób – można było w niedzielę 30 sierpnia na stadionie miejskim.

W niedzielę odbyła się tam impreza otwarta, w której mógł wziąć udział każdy (dzień wcześniej zorganizowano wydarzenie zamknięte). Niedziela przywitała nas jednak rzęsistymi opadami deszczu i pochmurnym niebem. Na szczęście padać w końcu przestało i można było w pełni korzystać z przygotowanych atrakcji.

Na płycie głównej rozgrywano turniej, a na boisku bocznym rozstawiono przypominający stół do ping ponga stół do gry w teqball, dmuchańce, duże szachy. Można było poćwiczyć swoją celność i skorzystać z innych atrakcji piłkarskich. Gwiazdą imprezy był wicemistrz świata teqball Adrian Duszak, pochodzący z Dylewa, gm. Kadzidło.

Pokonaj Mistrza i Kurpie Summer Cup zorganizowało Future is Now wspólnie z Ministerstwem Sportu, Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego i lokalnymi samorządami, partnerami.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy „Pokonaj mistrza” odbywa się w Ostrołęce. Rok temu także ją zorganizowano, a gościem specjalnym był reprezentant Polski Tomasz Kłos.