Pokonaj Mistrza i Kurpie Summer Cup ponownie w Ostrołęce!

Pod koniec sierpnia w Ostrołęce odbędzie się impreza Pokonaj Mistrza i Kurpie Summer Cup. Organizatorzy – tak jak i rok temu – przygotowali dla młodszych i starszych sporo atrakcji.

Impreza w Ostrołęce podzielona jest na dwa wydarzenia. W sobotę 29 sierpnia odbędzie się event zamknięty. Natomiast dzień później, w niedzielę 30 sierpnia, każdy będzie mógł skorzystać z atrakcji przygotowanych w ramach Pokonaj Mistrza. A będą nimi m.in.: turniej piłkarski Kurpie Summer Cup, w którym zmierzy się 16 zespołów z roczników 2010 i 2011, teqball, 1na 1, siatkonoga, darmowa gastronomia. Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach mogą liczyć na nagrody. To wszystko czeka nas w godzinach 10.00-15.00 na stadionie miejskim w Ostrołęce.

Rok temu gwiazdą imprezy był wielokrotny reprezentant Polski w piłkę nożną Tomasz Kłos. W tym roku postawiono na naszą lokalną gwiazdę: wicemistrza świata teqball Adriana Duszaka.

Pokonaj Mistrza i Kurpie Summer Cup organizowane jest przez Future is Now wspólnie z Ministerstwem Sportu, Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego oraz lokalnymi samorządami i partnerami. Więcej na temat wydarzenia TUTAJ.

A tak impreza Pokonaj Mistrza wyglądała rok temu: