Podium w Biegu Kolejarza, debiuty – starty Siódemki

W miniony weekend zawodnicy ostrołęckiej Siódemki startowali w kilku zawodach.

W sobotę 7 września dwie młodziczki z rocznika 2005 wystartowały w Olecku w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. 6. miejsce w biegu na 1000 m zajęła Małgorzata Wierzbowska – 3:19,81 s, a 10. w biegu na 2000 m Aleksandra Kuklińska – 8:01,07. Dla obu (są na zdjęciu) był to debiut w tych konkurencjach.

Tego samego dnia odbywały się Jesienne Biegi Przełajowe w Lelisie. Tu startowało kilkoro młodszych zawodników z Grupy LDK Lidii Janczewskiej. Jeszcze organizator nie podał oficjalnych wyników z zawodów

8 września Karol Rogoziński wystartował w Biegu Kolejarza (3000 m), w którym zajął 2. miejsce.

W tym samym czasie trójka zawodniczek startowała na mityngu w Warszawie. 4. miejsce w skoku w dal zajęła Nikolina Dziadak (4,63 m), a 5. w tej samej konkurencji była Wiktoria Pyskło (4,56 m). Wiktoria startowała także w biegu na 100 m, osiągając czas 14,2 s.

Na 400 m wystartowała Klaudia Pażych, przebiegając ten dystans w czasie 64,8 s.