Plac zabaw z poprzedniego budżetu obywatelskiego gotowy (zdjęcia)

Kolejna inwestycja z budżetu obywatelskiego w poprzednim roku doczekała się finalizacji. Mowa o placu zabaw na osiedlu Dzieci Polskich.

Od środy 4 września mali mieszkańcy osiedla Dzieci Polskich mogą się bawić na nowym placu zabaw. Piszemy „nowym”, choć wiemy, że plac już tam istniał wcześniej. Zabawki, z których do tej pory korzystały dzieci, były jednak bardzo zniszczone i stare.

Plac zabaw przebudowano i doposażono w nowe urządzenia. Kosztowało to ok. 190 tys. zł. Wszystko to było możliwe dzięki budżetowi obywatelskiemu, na którego projekty ostrołęczanie głosowali w 2018 roku.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tedi

Ładny płac zabaw, dobrze zaplanowany i zabezpieczony finansowo przez poprzednią ekipę samorządową. Gratulacje

Gość

A co z placem zabaw w przedszkolu miejskim nr 10 tam też była wygrana z budżetu obywatelskiego i nie jest dokończony brak nawierzchni piankowej i kilku zabawek dzieci bawią się na czarnym piachu pytam się gdzie jest reszta pieniądze bo zjeżdżalnia i kręciołek napewno nie kosztowało cała kwotę my jako rodzice domagamy się a wręcz prosimy o dokończenie nie skończonej inwestycji dla naszych dzieci

Nina

Poproście radnych kulikowych, może ktoś zapyta z koalicji Nasza Ostrołęka, PO, ,,Bezpartyjne” Miasto

Shhsus

Super, że inwestują w płace zabaw żeby dzieci miały gdzie się bawić, na centrum nie ma niestety takich planów zabaw, a w programie obywatelskim na 2019/2020 jest głowie pomoc dla mieszkańców osiedla łazek.

Jan Kowalski z Ostrołęki

Panie Kotowski.
Wróć.