Piotrek ma dopiero 22 lata. Walczy z rakiem żołądka. Tak mu możecie pomóc

Piotr Kozik od lat walczy z rakiem żołądka, z przerzutami. Do pewnego momentu radził sobie sam. Zaczyna jednak brakować pieniędzy na kosztowne leki i leczenie.

Piotr Kozik ma 22 lata, mieszka w gminie Olszewo-Borki. Choruje na raka żołądka z przerzutami. Aby mu pomóc, trwają różne akcje charytatywne. I tak, na stronie ZRZUTKA.PL zbierane są pieniądze na leczenie młodego mężczyzny. Czytamy tam m.in.:

„Piotr, wspaniały syn, brat, młody chłopak, który od lat walczy z rakiem żołądka i jego przerzutami. Do tej pory radził sobie sam. Założył nawet własną firmę, ciągle pracuje, studiuje lecz obecnie koszta leczenia przewyższają jego dochody.

Nasz brat stracił nadzieję na wyleczenie, a my nie możemy pozwolić mu się poddać.

Po radioterapii planowane są kolejne operacje w celu pozbycia się raka. Po operacji czekają go kolejne dawki leków. Teraz jest czas niepewności, szukania pomocy i wsparcia. W walce z rakiem są dobre chwile i złe. Jednak jesteśmy dobrej myśli i nie poddajemy się. Wierzymy, że wszytko będzie dobrze i jego walka o życie zakończy się sukcesem.

Niestety w walce z rakiem wiążą się różne wydatki, dzięki którym Piotr może i będzie mógł funkcjonować: – specjalistyczne konsultacje lekarskie (onkolog, gastrolog), – dieta, – lekarstwa. To nie wszystko, ale jak spotkaliście się z tą chorobą to wiecie o czym mówię. Niestety w naszym kraju trzeba za wszystko płacić – smutne, ale prawdziwe. Stąd prośba o wsparcie mojej akcji.”

Dla Piotrka odbywają się także licytacje na FACEBOOKU:

Charytatywne warsztaty już w tym tygodniu

Z myślą o Piotrku organizowane są również warsztaty chemiczne dla dzieci. Z jedną godzinę zajęć trzeba zapłacić minimum 25 zł – cały dochód pójdzie na leczenie Piotrka.

Warsztaty odbędą się w piątek 5 lipca o godz. 10.00 w Szkole Języka Angielskiego Stacja Edukacja (ul. Kochanowskiego 4, Olszewo-Borki). Więcej informacji tutaj: