Piotr Potulski nie będzie już kierownikiem biura prasowego ostrołęckiego ratusza

Z tego co wiemy, Piotr Potulski będzie pełnił obowiązki kierownika biura prasowego tylko do końca września. Potem pewnie wybierze zaległy urlop i zacznie się rozglądać za nowymi wyzwaniami. Jakimi? Nie wiemy. Wiemy jedynie, że nie będą one związane z inną funkcją w ostrołęckim Urzędzie Miasta.

Inicjatywa rozwiązania umowy wyszła, jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, od Piotra Potulskiego. Oficjalnie, pan Piotr nie chce komentować swojego odejścia.

Przypomnijmy, Piotr Potulski na stanowisko kierownika biura prasowego ostrołęckiego ratusza został wybrany w połowie maja minionego roku, ale formalnie zaczął pracę od 1 lipca 2019 roku. Zapowiadał dużo zmian na lepsze: przepływ informacji miał być szybszy, szata graficzna stron miasta aktualna i bardziej nowoczesna. Nowością miały być też cykliczne spotkania prezydenta z dziennikarzami, podczas których miały być omawiane tematy – te najbardziej aktualne i te najbardziej gorące.

Zapowiedzi te udało się zrealizować jedynie w minimalnym zakresie, ale współpraca z Piotrem Potulskim, z naszego – dziennikarskiego punktu widzenia, była bardzo udana. I po ludzku przykro nam, że ostrołęcki ratusz traci osobę, która bardzo ocieplała wizerunek Urzędu Miasta. Panu Piotrowi dziękujemy za współpracę i życzymy wszystkiego najlepszego.

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Qbuś

No trudno mu się dziwi, szczególnie że sprawiał wrażenie szczerego i uczciwego. Chętnie jego miejsce zajmie ktoś z Milicji Obywatelskiej :/

Brawo

Brawo Piotr!Nie dziwię ci sie,ze masz dość

Gość

A wiecie może dlaczego Kotowski został odwołany z zarządu elektrowni ?

John

Żebyś się ze….. z ciekawości

lizopup

a ty u łysego pracuj a nie w godzina pracy piszesz komentarze jak w poprzedniej

Wnergi

Poszedł po wiadro fazy i długo nie wracal

Wnergi

A tak na poważnie: Ktoś stwierdził że taki specjalista marnuje się w jakimś tam zarządzie jakiejś tam elektrowni.

MaŁu

Mysle ze wiem kto chetnie przytuli ten stoleczek hahaha