Piłkarki z Jantaru nie złamały obrony „Złego”

26 października podopieczne trenera Rafała Koska wyjechały powalczyć o ligowe punkty do stolicy z AKS Zły Warszawa. Bramek padło aż osiem, ale dla ostrołęczanek tylko trzy.

Mimo szybkiego zdobycia bramki przez seniorki Jantaru nie udało się utrzymać przewagi. W dodatku sędzia nie uznał kolejnej bramki ostrołęczanek. Później w pierwszej połowie strzelały już tylko gospodynie i do przerwy Warszawa prowadziła 3:1 mimo tego, że piłkarki z Ostrołęki miały kilka sytuacji bramkowych.

W drugiej połowie to Jantarki strzeliły gola i brakowało im już tylko jednej bramki do remisu. Jednak po prostej stracie piłki wykorzystały okazję warszawianki i strzeliły kolejna bramkę. Pod koniec każda z drużyn dołożyła jeszcze po jednym golu i mecz skończył się wynikiem 5:3.

Jantar Ostrołęka zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli III ligi, grupie mazowieckiej. Zamyka ją GOSiR Piaseczno.

AKS ZŁY Warszawa- KS Jantar Ostrołęka 5-3
Bramki dla Jantarek: Piersa, Ostrowska, Chludzińska
Skład: Orzoł, Lebuda, Duszak, Rosłon, Pietruczuk E., Pietruczuk J., Piersa, Draba, Dąbrowska, Mróz, Borkowska oraz Ostrowska, Chludzińska, Pych, Kobus