Piknik Patriotyczny w Pułtusku z liderami PiS (zdjęcia)

Czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości po raz kolejny odwiedzili Mazowsze. Miesiąc temu byli w Kadzidle na konwencji PiS, a w sobotę 4 maja wzięli udział w Patriotycznym Pikniku w Pułtusku.

Do Pułtuska przyjechali m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz wiceprezes Rady Ministrów Beata Szydło.

Podczas konwencji zaprezentowano też kandydatów PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Nie zabrakło posła z Ostrołęki Arkadiusza Czartoryskiego.

– Wiemy, co robić, aby Polska była lepsza. Chcemy, aby liczono się z nami na arenie międzynarodowej, aby Polska była dostatniejsza i szczęśliwsza – mówił Jarosław Kaczyński. – Chcemy, aby Polska zachowała swoją podmiotowość, aby nie decydowano za nią. Trzeba bronić polskiej tradycji, duchowości i moralności.

– My patriotyzm rozumiemy jako szacunek dla wielkiej polskiej kultury i wartości. Nasza polityka zawsze będzie polityką w interesie Polski – mówił z kolei premier Mateusz Morawiecki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Anna - Kurpiowska Panna

Dzień dobry!

Na POhybel antyPOlskiemu, POkracznemu lewactwu – głosuję na LISTĘ NR 1, czyli – Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy…

Pozdrawiam… Życzę dobrej niedzieli…

Anna - Kurpiowska Panna

Najmilsi!

PiS sobie poradzi: zdecydowanie zmiażdży POlszewię. Jednak idą ciężkie czasy – antypolska hydra lewacko-liberalna podnosi swój kaprawy, obmierzły łeb.
Wspierajmy obóz patriotyczno-katolicki, czyli LISTĘ NR 1!

Pozdrawiam…

Profesor_NZW

Pogonimy PIC-owate od koryta, udało się w oce uda się i w kraju

Lidka

Popieramy Posła Czartoryskiego to jasne jak słońce.