Pijany 38-latek twierdził, że autem kierowała kobieta. Kobiety jednak nigdzie nie było…

Kierujący audi miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu i nie był w stanie utrzymać równowagi. Ponadto próbował wmówić policjantom, że autem kierowała kobieta. Świadkowie zdarzenia szybko jednak ,,obalili” tezę nieodpowiedzialnego kierowcy. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a niebawem czkają go konsekwencję karne i finansowe

5 września o godz. 11.45 dyżurny ostrołęckich policjantów został poinformowany, że kierowca audi, który zajechał na stację paliw na terenie gm. Kadzidło, może być pijany. Osoba, która dzwoniła, przejęła inicjatywę – zabrała kierowcy klucze od auta.

Pod wskazany adres pojechali policjanci z Kadzidła. Kierującym okazał się być 38-latek. Od mężczyzny czuć było alkohol, miał on też problemy z utrzymaniem równowagi oraz usiłował wmówić policjantom, że autem kierowała kobieta, która się oddaliła. Owej kobiety jednak nigdzie nie było, a świadkowie zdarzenia szybko złamali linię obrony kierowcy.

Alkomat wykazał w organizmie kierowcy ponad 3 promile alkoholu. W związku z tym policjanci zatrzymali już mu prawo jazdy, a w najbliższym czasie mężczyzna poniesie konsekwencję karne i finansowe za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.