Pierwszy dzień Majówki Ostrołęckiej. Świetny Rak i kiepska frekwencja (zdjęcia i wideo)

Pierwszy dzień Majówki Ostrołęckiej (sobota 18 maja), która jest główną imprezą Dni Ostrołęki 2019, to m.in. występ kabaretu Rak. Sprawdziliśmy, jak się bawili na jego występie ostrołęczanie.

Choć na wstępie powiedzieli, że są najstarszym kabaretem w Polsce, to w ich przypadku o spadku formy nie było mowy. Występ kabaretu Rak, czyli dwóch Krzysztofów: Hanke i Respondka, niejednego rozbawił do łez.

Panowie żartowali sobie z wszystkiego i wszystkich (a chyba najwięcej z siebie samych). Angażowali też w swój występ i publiczność, o czym mogły się przekonać trzy panie, które zostały zaproszone na scenę. Humoru było co niemiara, choć tłumów na występie kabaretu nie było (prawdę mówiąc, frekwencja była bardzo kiepska jak na imprezę rangi Dni Ostrołęki). No cóż, niech żałują ci, którzy nie byli.

Przed kabaretem Rak występowały Poznańskie Słowiki, a także Zespoły Tańca Ludowego Ostrołęka i Tańca Ludowego Pod Borem z Zawad. Wieczór pierwszego dnia Majówki Ostrołęckiej to z kolei koncert „W rytmach Europy” z Bum Bum Orkestar, Alicją Serowik i Söndörgő.

Ci, którzy ostrzyli sobie zęby na jedzenie z food trucków, mogli jednak poczuć się zawiedzeni. Do Ostrołęki przyjechało zaledwie kilka furgonetek z jedzeniem, które zaparkowały przy ul. Kościuszki. Niewiele też było stoisk twórców ludowych.

Sporo za to osób było w strefie zdrowia (na parkingu przed budynkiem przy placu Bema 7A), gdzie wykonywano bezpłatne badania, a także można było skorzystać z porad lekarzy.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Rozkręca się impreza.

Taka frekwencja jaka pogoda.
Jak na tak paskudną aurę jest całkiem sporo ludzi i mimo deszczu bawią się coraz lepiej.

Luk agitka przewdwybprcza PSL-owców i ludzie oleli

luk

Anka

Ludzie wstydzili się przyjść na polityczną agitkę Kulika i Koalicji Obywatelskiej. Kto był wychodzi na to, że jest na przedwyborczej masówce