Pierwsza taka Majówka Pozarządowa. Można się zapisywać

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zaścianek Mazowsza” zaprasza do udziału w pierwszej „Majówce Pozarządowej”. Będzie to spotkanie organizacji pozarządowych z terenu powiatu ostrołęckiego.

Majówka Pozarządowa, która odbędzie się 21 i 22 sierpnia w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Lipiance, jest organizowana z myślą o przedstawicielach organizacji pozarządowych. Będzie czas na edukację, ale i na integrację. W programie znajdziemy bowiem:

  • szkolenie pt. „Współpraca popłaca! – czyli działania partnerskie i sieciowanie organizacji”,
  • wymiana doświadczeń i integracja uczestników,
  • Mazowieckie Prezentacje Kulturalne i potańcówka z Zespołem Arka Arka działającym przy Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator nie zwraca kosztów dojazdu.

Aby wziąć w niej udział, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy i przygotować krótką prezentacją na temat aktywności społecznej swojej organizacji. Więcej informacji pod numerem telefonu 793 310 121 oraz TUTAJ.

Ten projekt zorganizowany jest przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zaścianek Mazowsza”, MOWES – Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, Stowarzyszenie SIŁA i stowarzyszenie Projekt Radomir. Dofinansowana jest natomiast z Fundacji Funduszu Współpracy.

Fot. Pixabay