Paweł Żebrowski z Ostrołęki nowym komendantem Straży Miejskiej w Łomży

Straż Miejska w Łomży będzie mieć nowego komendanta. To Paweł Żebrowski, który do tej pory pracował jako strażnik miejski w Ostrołęce.

Rozstrzygnięto konkurs na komendanta Straży Miejskiej w Łomży. Był to drugi nabór, do którego zgłosiło się 5 kandydatów (3 przeszło do kolejnego etapu, czyli rozmowy kwalifikacyjnej).

Nowym komendantem zostanie ostrołęczanin Paweł Żebrowski, który przez wiele lat pracował w Straży Miejskiej w Ostrołęce. Na stronie Urzędu Miasta Łomży czytamy:

„Paweł Żebrowski ukończył Wyższą Szkołę Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie na Wydziale Administracji i Zarządzania na kierunku administracja uzyskując tytuł licencjata.

Od przeszło 20 lat jest zatrudniony w Straży Miejskiej w Ostrołęce – aktualnie na stanowisku Starszego Inspektora Straży Miejskiej.

Był członkiem Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, organizował i prowadził zajęcia profilaktyczne dla dzieci i młodzieży. Jest również czynnym instruktorem Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.”

Czy w najbliższej przyszłości czeka nas większa rezygnacja strażników miejskich z pracy? To niewykluczone. Ze stanowiska odszedł wieloletni ich szef Piotr Liżewski.

Jak wiadomo, źle pracę strażników ocenia prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Proponował nawet Radzie Miasta likwidację Straży Miejskiej, ale jego pomysł przepadł w głosowaniu.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Max

Panie Komendancie, gratuluję i pozdrawiam

1
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x